Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. łączności

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 25.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Miejsce pracy: Warszawa
MB/APP/BT

Zadania

  • Jako programista/ka będziesz odpowiedzialny/a za tworzenie oraz utrzymanie rozwiązań w najnowszych produktach firmy
  • Będziesz odpowiedzialny/odpowiedzialna za rozwój i wsparcie modułów Bluetooth, NFC i WiFi w produktach firmy (także we flagowych smartphone’ach i tabletach)
  • Będziesz współpracować z innymi zespołami oraz firmami by rozwijać i utrzymywać moduły Bluetooth/NFC i WiFi w produktach firmy oraz zapewnić bezproblemową komunikację z innymi produktami
  • Będziesz mieć okazje wymyślać i tworzyć rozwiązania na platformę Android

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o specjalności informatyka, telekomunikacja i/lub pokrewne
  • Dobra znajomość  systemu Android – warstwy aplikacji jak i middleware
  • Dobra znajomość C/C++
  • Znajomość systemów kontroli wersji(GIT)
  • Doświadczenie w tworzeniu, debugowaniu, dokumentowaniu i testowaniu oprogramowania
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Gotowość do okazjonalnych podróży służbowych
  • Znajomość technologii Bluetooth, NFC i WiFi
  • Doświadczenie (techniczne) z co najmniej z jedną technologii będzie dodatkowym plusem: Bluetooth, NFC, WiFi
  • Doświadczenie/znajomość architektury modułów Bluetooth, NFC, WiFi w Androidzie będzie dodatkowym plusem

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Prywatną opiekę medyczną (w tym stomatologiczną)
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę lunchową
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego; możliwość nauki języka koreańskiego
  • Dostęp do naszych najnowszych produktów

Jeśli brzmi to jak Twój kolejny krok w karierze, czekamy na Ciebie.

Aplikację w języku angielskim prosimy przesłać klikając na przycisk Aplikuj.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest Firma Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie,. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Patrz na miasto z 23 piętra.

Pracuj z nami

#WSAMSUNGU!

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się