Ta oferta pracy jest nieaktualna od 360 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. łączności

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 25.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa
    MB/APP/BT

    Zadania

    • Jako programista/ka będziesz odpowiedzialny/a za tworzenie oraz utrzymanie rozwiązań w najnowszych produktach firmy
    • Będziesz odpowiedzialny/odpowiedzialna za rozwój i wsparcie modułów Bluetooth, NFC i WiFi w produktach firmy (także we flagowych smartphone’ach i tabletach)
    • Będziesz współpracować z innymi zespołami oraz firmami by rozwijać i utrzymywać moduły Bluetooth/NFC i WiFi w produktach firmy oraz zapewnić bezproblemową komunikację z innymi produktami
    • Będziesz mieć okazje wymyślać i tworzyć rozwiązania na platformę Android

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe o specjalności informatyka, telekomunikacja i/lub pokrewne
    • Dobra znajomość  systemu Android – warstwy aplikacji jak i middleware
    • Dobra znajomość C/C++
    • Znajomość systemów kontroli wersji(GIT)
    • Doświadczenie w tworzeniu, debugowaniu, dokumentowaniu i testowaniu oprogramowania
    • Praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Gotowość do okazjonalnych podróży służbowych
    • Znajomość technologii Bluetooth, NFC i WiFi
    • Doświadczenie (techniczne) z co najmniej z jedną technologii będzie dodatkowym plusem: Bluetooth, NFC, WiFi
    • Doświadczenie/znajomość architektury modułów Bluetooth, NFC, WiFi w Androidzie będzie dodatkowym plusem

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Prywatną opiekę medyczną (w tym stomatologiczną)
    • Kartę Multisport
    • Ubezpieczenie na życie
    • Kartę lunchową
    • Dofinansowanie nauki języka angielskiego; możliwość nauki języka koreańskiego
    • Dostęp do naszych najnowszych produktów

    Jeśli brzmi to jak Twój kolejny krok w karierze, czekamy na Ciebie.

    Aplikację w języku angielskim prosimy przesłać klikając na przycisk Aplikuj.

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Administratorem danych jest Firma Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie,. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

    Patrz na miasto z 23 piętra.

    Pracuj z nami

    #WSAMSUNGU!