Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. Lean Manufacturing

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    PESA Bydgoszcz SA jest liderem polskiego rynku budowy, modernizacji oraz naprawy taboru szynowego, zatrudniającym prawie 3000 pracowników w kilku lokalizacjach na terenie kraju.

    Nasze tramwaje i pociągi można spotkać zarówno w Polsce, jak i zagranicą, w krajach takich jak Niemcy, Rumunia, Bułgaria, Ukraina, Węgry, Włochy, Rosja, Białoruś, Czechy, Kazachstan czy Litwa.

    W związku z dalszym rozwojem, PESA Bydgoszcz SA poszukuje specjalistów do pracy na stanowisku:
    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Zadania:

    • weryfikacja, optymalizacja i aktualizacja procesów związanych z obszarem produkcji,
    • opracowywanie i wdrażanie nowych standardów przebiegu procesów, procedur w zakresie obszarów produkcyjnych,
    • organizowanie spotkań międzyobszarowych w zakresie poprawy procesów związanych z produkcją,
    • szkolenie pracowników w zakresie nowych procedur,
    • przygotowywanie wydziałów i udział w audytach ISO TS i innych,
    • nadzorowanie procesu związanego z niezgodnościami w obszarze produkcji,
    • utrzymanie i rozwój narzędzi lean manufacturing,
    • nadzorowanie i wspieranie filozofii i procesu związanego z Kaizen, rejestrowanie i ocen wniosków Kaizen,
    • nadzór nad prawidłowym funkcjonowania Systemu 5S - ustalanie i doskonalenie Standardów 5S.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe inżynierskie,
    • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie min. B1,
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

    Oferujemy:

    • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • system premiowy związany z osiąganymi wynikami,
    • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
    • system szkoleń zgodny ze stanowiskiem.

    Osoby zainteresowane niniejszą ofertą prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

    Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)".

    Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

    bottom