Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1136 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. Metod Produkcji

  • Bukowno, małopolskie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Schneider Electric Industries Polska

    jest częścią międzynarodowego koncernu,
    lidera w dziedzinie zarządzania energią,
    obecnego w 130 krajach i zatrudniającego
    ponad 160 000 pracowników.

    Aktualnie do naszej fabryki w Bukownie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Lokalizacja: Bukowno

    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie poprawności i efektywności procesu produkcyjnego poprzez optymalizację metod pracy z wykorzystaniem narzędzi Lean Manufacturing.

    Główne zadania:

    • Dbanie o poprawność i efektywność funkcjonowania podległych procesów:
      - analiza przebiegu procesów produkcyjnych oraz proponowanie i wdrażanie modyfikacji w organizacji oraz technologii produkcji
    • Optymalizacja procesów produkcyjnych w celu osiągnięcia zakładanej produktywności
      - organizacja procesów produkcyjnych z wykorzystaniem technik i narzędzi Lean manufacturing
      - projektowanie i wdrażanie nowych urządzeń produkcyjnych we współpracy z firmami zewnętrznymi
      - modyfikacja istniejącego parku maszynowego
      - samodzielne prowadzenie projektów optymalizacyjnych
    • Udział w projektach wdrożeniowych:
      - projektowanie i budowa linii produkcyjnych
      - zakup i budowa nowych maszyn i urządzeń
      - udział w transferach maszyn i technologii

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Doświadczenie zawodowe w obszarze inżynierii procesu oraz zarządzania projektami
    • Wiedza z zakresu projektowania procesu produkcyjnego
    • Znajomość systemów zarządzania produkcją w oparciu o filozofię Lean Manufacturing
    • Zdolności analityczne
    • Umiejętność pracy w grupie oraz organizacji własnego czasu pracy
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Interesującą i samodzielną pracę w międzynarodowym środowisku
    • Pracę w dynamicznym zespole
    • Rozwój w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, strategii rozwoju i kulturze opartej o wartości
    • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny