Oferta pracy

Inżynier ds. Nadzoru Jakości Dostawców

MTU Aero Engines Polska Sp. z o.o.

  • Tajęcina 108, Tajęcina (pow. rzeszowski)
    Tajęcina (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów

108

Tajęcina (pow. rzeszowski)

Twój zakres obowiązków

  • Wydawanie decyzji jakościowych na produktach dostawców oraz MTU-Polska

  • Nadzorowanie jakości dostawców części lotniczych poprzez:

  • Zapewnienie  zgodności jakościowej z  rysunkiem i specyfikacją techniczną   względem wymogów dla kupowanych produktów

  • Ścisła współpraca i  minimalizowanie niezgodności poprzez identyfikowanie ich przyczyn, działania prewencyjne i korekcyjne

  • Wizyty u dostawców i przeprowadzanie audytów w celu ciągłego wzrostu jakości dostaw

  • Współpraca z działem zakupów i inżynieryjnym celem aktualizacji i doskonalenia dokumentacji technicznej, rozwiązywania problemów i likwidacji zagrożeń

  • Zapewnianie szkoleń dla dostawców w ramach najlepszych praktyk stosowanych we współpracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze jakości, technologii lub inżynieringu w środowisku międzynarodowym w firmie z branży lotniczej, motoryzacyjnej lub mechanicznej

  • Wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu odlewnictwa lub z zakresu wyrobów gotowych: wyroby blaszane, wyroby po obróbce skrawaniem, śruby-nakrętki, części spawane i lutowane

  • Umiejętność interpretacji specyfikacji technicznej i dokumentacji jakościowej

  • Dobra znajomość języka angielskiego, także technicznego w mowie i piśmie

  • Zdolności organizacyjne oraz umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do podróży służbowych i pracy w środowisku międzynarodowym

To oferujemy

  • Wyzwania nowych technologii i dostęp do światowej wiedzy lotniczej

  • Kulturę organizacyjną opartą na zaufaniu, rozwoju i wsparciu

  • Pierwszą umowę o pracę na min. 12 miesięcy

  • Prywatną opiekę medyczną z opcją rozszerzenia na członków rodziny

  • Ochronę zdrowia pracowników – w tym działania prewencyjne w czasie epi-demii

  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Dofinansowanie do zdrowego lunchu w naszej kantynie oraz owocowe środy

  • Dodatkowe benefity m.in. karta MultiSport

  • Pakiety szkoleniowe od pierwszego dnia pracy

  • Przystanek autobusowy tuż obok naszej firmy i miejsce parkingowe dla „dwu-kołowców”

  • W latach 2021/2022 planujemy zatrudnić łącznie cztery osoby na stanowisku SQE

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie do obiadów

Globalnie MTU Aero Engines zatrudnia 10 tys. pracowników w 15 lokalizacjach.

Jest jednym z największych na świecie producentów zespołów napędowych dla samolotów. MTU Aero Engines Polska rozpoczęło swoją działalność w 2008 roku. Nowoczesny zakład produkcyjny wraz z centrum badawczo-rozwojowym zlokalizo-wany jest w Tajęcinie k. Rzeszowa – stolicy polskiego przemysłu lotniczego. Polski oddział prowadzi prace badawcze, produkcję najwyższej klasy komponentów silni-ków lotniczych, montaż modułów oraz naprawy części układów napędowych.

Przewiń do profilu firmy