Inżynier ds. nadzoru stacji benzynowych (budownictwo)

Spring Professional PolandO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta, międzynarodowej sieci stacji paliw, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Inżynier ds. nadzoru stacji benzynowych

Numer ref.: PWR/06/2020/IBSP

Zakres obowiązków:

• Monitorowanie wykorzystania i działania wyposażenia technicznego stacji paliw
• Monitorowanie bieżących napraw aktywnych obiektów
• Wystawianie zleceń serwisowych, zakupu usług i materiałów eksploatacyjnych
• Zarządzanie budową i remontami stacji
• Kontrola dokumentów rozliczeniowych
• Współpraca z Polskim Urzędem Dozoru Technicznego (UDT) i lokalnym urzędem miasta, uzyskiwanie i aktualizowanie wszelkich niezbędnych pozwoleń, certyfikatów, zezwoleń itp.
• Przeprowadzanie okresowych ocen technicznych stacji paliw
• Nadzorowanie zasad BHP
• Zapewnienie zgodności produktów z wymogami krajowymi
• Współpraca z przełożonym w zakresie budżetowania i kontroli kosztów operacyjnych stacji paliw oraz proponowanie inicjatyw mających na celu optymalizację i redukcję kosztów
• Zapewnienie ciągłości działania i bezpieczeństwa na stacjach benzynowych zgodnie z odpowiednimi przepisami
• Zapewnienie właściwego budżetowania i monitorowanie kosztów napraw i prac konserwacyjnych

Wymagania:

• Znajomość przepisów dotyczących administracji budynków (książka obiektów budowlanych / przeglądy okresowe / odpady niebezpieczne)
• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: zarządzanie nieruchomościami, budownictwo)
• Co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, najlepiej w sektorze paliwowym
• Znajomość ogólnych rozwiązań technicznych stosowanych na stacjach benzynowych
• Umiejętność czytania map geodezyjnych i planów zagospodarowania przestrzennego
• Orientacja na obsługę klienta i pracę zespołową
• Bardzo dobra znajomość MS Excel
• Znajomość języka angielskiego
• Prawo jazdy kategorii B

Nasz Klient oferuje:

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy
• Praca w rozpoznawalnej, stabilnej organizacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy