Oferta pracy

Inżynier ds. narzędzi

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Krapkowice

    Krapkowice, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

międzynarodowej firmy produkcyjnej o profilu przemysłowo- technicznym poszukujemy osób na stanowisko Tooling Engineer.

Twój zakres obowiązków

  • Analiza możliwości produkcyjnych dla nowych uruchomień, aktywny udział w procesie RFQ .

  • Industrializacja nowych narzędzi wraz z przygotowaniem dokumentów.

  • Dobór lub projektowanie narzędzi potrzebnych do udoskonalenia i usprawnienia istniejących procesów produkcyjnych.

  • Rozwiązywanie problemów technologicznych w wyznaczonym obszarze.

  • Kontakt z podwykonawcami i dostawcami urządzeń do produkcji na podległym obszarze.

  • Przeprowadzanie prób wtryskowych/ technologicznych dla nowych form, w tym określanie parametrów procesu i definicja działań optymalizacyjnych.

  • Wsparcie budowania systemu oraz rozwoju kompetencji zespołu w zakresie prawidłowego utrzymania form.

  • Wsparcie szkolenie pracowników z obsługi dedykowanych narzędzi w procesie wtrysku.

Wymagania pracodawcy

  • Min 4 - 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Doświadczenie zawodowe w branży automotive.

  • Znajomość procesów RFQ.

  • Język angielki w stopniu komunikatywnym - min B2.

  • Innowacyjność i kreatywność.

  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Posługiwanie się oprogramowaniem CAD - mile widziane.

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach dla wiodących marek motoryzacyjnych.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.

  • Szeroki zakres świadczeń dla pracowników i ich rodzin.

  • Wspaniałą atmosferę opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy