Oferta pracy

Inżynier ds. Narzędzi

Paragon Siechnice Sp. z o.o.O firmie

  • Siechnice

    Siechnice, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Objęcie funkcji Wewnętrznego Integratora Narzędzi;

  • Współpraca i zarządzanie Zewnętrznym Integratorem Narzędzi;

  • Rozwijanie i doskonalenie Procesu Zarządzania Narzędziami;

  • Prowadzenie aktywności ciągłego doskonalenia w obszarze redukcji kosztów narzędziowych;

  • Prowadzenie długofalowych inicjatyw w obszarze doskonalenia operacyjnego i redukcji kosztów;

  • Monitorowanie wydajności narzędzi oraz raportowanie wyników;

  • Zarządzanie “Tool Crib”;

  • Nadzór nad kwotowaniem narzędzi;

  • Pełnienie funkcji Lidera zarządzania zmianą oraz testami w obszarze narzędzi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (Mechanika i Budowa Maszyn, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji lub pokrewne)

  • Od 3 do 5 lat doświadczenia w przemyśle – szczególnie w obszarze zarządzania narzędziami obróbczymi;

  • Doświadczenie w obszarze strategii biznesowych;

  • Doświadczenie w zakresie kosztów i przepływów finansowych;

  • Doświadczenie w zakresie zarządzania projektami – mile widziane doświadczenie w zakresie PRINCE;

  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • Zaawansowana znajomość środowiska Excel i Power BI (doświadczenie w automatach mile widziane);

  • Znajomość Lean i Six Sigma – mile widziana certyfikacja w zakresie Six Sigma Green Belt;

To oferujemy

  • opiekę medyczną w firmie LuxMed;

  • dofinansowanie do wakacji lub Multisport z ZFŚS;

  • możliwość rozwoju i zdobywania kompetencji w obszarze obróbki CNC;

  • pracę w przyjaznej atmosferze;

Paragon Siechnice Sp. z o.o.

Dział Ciągłego Doskonalenia i Innowacji poszukuje osoby na stanowisko Inżynier ds. Narzędzi.

Przewiń do profilu firmy