Oferta pracy

Inżynier ds. narzędzi

Paragon Siechnice Sp. z o.o.

Stanisława Staszica 5

Siechnice

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za proces zarządzania narzędziami

  • Prowadzenie interdyscyplinarnych projektów w zakresie redukcji kosztów narzędziowych

  • Koordynacja działań związanych z organizacją i nadzorowaniem testów narzędzi oraz zarządzaniem zmianami

  • Zarządzanie narzędziownią

  • Monitorowanie zużycia narzędzi i raportowanie wyników

  • Współpraca i koordynowanie działań Zewnętrznego Integratora Narzędzi

  • Optymalizacja i standaryzacja przepływu narzędzi na obszarze produkcji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Znajomość procesów obróbki skrawaniem i narzędzi skrawających

  • Doświadczenie w zakresie zarządzania narzędziami

  • Znajomość programu Excel, mile widziana znajomość PowerQuery

  • Doświadczenie w zakresie zarządzania projektami – mile widziana znajomość metodyki PRINCE

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • opiekę medyczną w firmie LuxMed opłacaną przez Pracodawcę;

  • dofinansowanie do wakacji lub Multisport oraz bony świąteczne z ZFŚS;

  • darmowa kawa

  • parking na terenie zakładu