Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier ds. narzędzi

HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp.z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie oraz nadzorowanie zmian w dokumentacji narzędzi i oprzyrządowania.

  • Zamawianie części zamiennych dla narzędzi i materiałów eksploatacyjnych.

  • Kontakt z dostawcami usług i materiałów, wyszukiwanie nowych kooperantów.

  • Tworzenie analiz i raportów dotyczących życia narzędzi i innego oprzyrządowania.

  • Rozwiązywanie reklamacji związanych z narzędziami, tworzenie planów korygujących i koordynowanie zdefiniowanych zadań.

  • Udział w projektach rozwojowych i doskonalących.

  • Współpraca z działem projektowym w zakresie nowych narzędzi oraz modyfikacji istniejących.

  • Obsługa administracyjna działu Narzędziowni.

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku – świetnie!, jest to mile widziane; jeśli jeszcze tak nie jest, nic straconego! – liczymy na osoby chętne do nauki i rozwoju razem z naszą organizacją.

  • Miło nam będzie jeśli znasz podstawy rysunku technicznego a przy tym rysowałeś i modelowałeś w 2D i 3D.

  • Z przyjemnością rozpoczniemy z Tobą podróż w świat zawodowy! W trakcie tej podróży będziemy razem się rozwijać i uczyć od siebie, o ile tak jak my : posiadasz zdolności poznawcze, szybko się uczysz i umiesz to wykorzystać.

To oferujemy

  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów

Co oznacza dołączenie do naszego zespołu?

Przede wszystkim co nas wyróżnia: nietuzinkowe projekty i zadania oraz współpraca z najlepszymi specjalistami w branży.

Ponadto gwarantujemy wszelkie dobre standardy jak: stabilność zatrudnienia, prace jednozmianową, stały rozwój kompetencji zawodowych i osobistych, współpraca w międzynarodowym środowisku.

W końcu wynagrodzenie: o tym z przyjemnością porozmawiamy podczas naszego spotkania – zależy nam abyś Ty także był zadowolony ze współpracy z nami.