Oferta pracy

Inżynier ds. Niezawodności

Lafarge Cement S.A.O firmie

  • Małogoszcz

    Małogoszcz, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie, wdrażanie i utrzymanie działań prewencyjnych dla maszyn i urządzeń zakładu bazując na FMEA,

  • Wdrażanie i utrzymanie działań mających na celu podniesienie niezawodności urządzeń,

  • Wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań mających na celu obniżanie kosztów utrzymania urządzeń,

  • Inicjowanie działań analizy problemów/awarii RCA (Root Cause Analysis) oraz wdrażanie działań naprawczych,

  • Udział w pracach nad opracowaniem, wdrożeniem i utrzymywaniem procedur Zintegrowanego Systemu Zarządzania,

  • Analiza i nadzorowanie pracy w CMMS (SAP moduł UR)

  • Optymalizacja stanów magazynowych części zamiennych

  • Utrzymywanie głównych wskaźników zakładu na poziomie budżetowym,

  • Zapewnienie zgodności wykonywanych prac ze standardami BHP zakładu i grupy LH oraz przestrzeganie standardów BHP w podległym obszarze.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe: mechaniczne, elektrotechniczne lub elektroniczne,

  • Minimum 3 letni staż pracy na podobnym stanowisku w dziale Utrzymania Ruchu w Zakładach branży przemysłowej,

  • Wiedza techniczna z zakresu eksploatacji maszyn i urządzeń w przemyśle ciężkim (cementowym),

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość systemu SAP,

  • Mile widziane uprawnienia SEP lub gotowość do ich zdobycia,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego- min B1,

  • Proaktywna postawa i umiejętność samodzielnego planowania czasu własnego oraz pracy w zespole,

  • Prawo jazdy kat.B.

To oferujemy

  • Umowa o pracę i atrakcyjny pakiet benefitów,

  • Możliwość zdobywania uprawnień i udziału w szkoleniach-podnoszących kwalifikacje zawodowe,

  • Serdeczna atmosfera pracy i koleżeńskie relacje w zespole

  • Praca w miejscu dbającym o bezpieczeństwo i zdrowie każdego pracownika

  • Możliwość awansu lub przebranżowienia - każdy pracownik może wziąć udział w naszych rekrutacjach wewnętrznych,

  • Niezbędne narzędzia pracy i praca z nowoczesnymi technologiami,

  • Wsparcie w nagłych, nieprzewidzianych sytuacjach życiowych i zdrowotnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Lafarge Cement S.A.

jesteśmy obecni w 90krajach świata

mamy 2500 nowoczesnych zakładów

generujemy 32,6 mld CHF sprzedaży netto

nasz zespół to 115 000 osób na całym świecie

Przewiń do profilu firmy