Inżynier ds. Niezawodności

Pracuj.pl dla Firm

  • Nowy Dwór Mazowiecki

    Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Optymalizowanie wykorzystania i funkcjonowania urządzeń i instalacji procesowych oraz linii, maszyn i procesów technologiczno-produkcyjnych

  • Kontrolowanie funkcjonowania urządzeń i instalacji procesowych pod kątem zgodności z zasadami BHP

  • Realizacja prac prewencyjnych oraz projektowych w sposób gwarantujący realizację produkcji

  • Monitorowanie stanu technicznego maszyn, urządzeń i instalacji, opracowywanie i weryfikowanie realizacji harmonogramu prewencyjnych przeglądów technicznych

  • Przygotowanie rekomendacji do budżetu na poszczególne maszyny i urządzenia

  • Współpraca z firmami usługowymi i dostawcami oraz kontrola realizacji ich zadań

  • Przestrzeganie przepisów BHP, PPoz, HACCP

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w przemyśle spożywczym (ogólnie FMCG)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Znajomość metodologii LEAN, Total Maintenance, 5S

  • Dobra umiejętność obsługi pakietu Office, ze szczególnym uwzględnieniem programu MS Excel

  • Znajomość systemów – CMMS, SAP PM

  • Zdolność analitycznego myślenia

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne)

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Premie miesięczne,

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy),

  • Eventy integracyjne,

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają selekcji CV

2

Rekruter przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną

3

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do pracodawcy

4

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

5

Jeżeli Pracodawca jest na TAK, skontaktuje się z Tobą

Naszym klientem jest La Lorraine Polska Sp. Z.o.o - ich produkty są efektem pracy wyłącznie doświadczonych piekarzy, a przy tym firma stale inwestuje w ich szkolenia i podnoszenie kwalifikacji. Ponadto regularnie przeprowadzają wewnętrzne kontrole jakości. La Lorraine Polska Sp. Z.o.o oferuje m.in. takie produkty jak: chleb, wypieki drożdżowe, wypieki słodkie i słone oraz produkty fast food.

Przewiń do profilu firmy