Logo Pracuj.pl

Inżynier ds. Obliczeń MES (f/m)

NG Engineering GroupO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie analiz wytrzymałościowych w oparciu o Metodę Elementów Skończonych (MES),
  • przygotowywanie analiz numerycznych,
  • obliczenia wytrzymałościowe statyczne, dynamiczne oraz zmęczeniowe konstrukcji,
  • analiza i interpretacja wyników obliczeń,
  • dokumentowanie wyników analiz w postaci raportów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu mechanicznym,
  • wiedza z zakresu mechaniki, wytrzymałości materiałów, podstaw konstrukcji maszyn,
  • znajomość zagadnień Metody Elementów Skończonych (obliczenia statyczne, obliczenia dynamiczne, teoria sprężystości i plastyczności),
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość pakietu HyperWorks, solvera LsDyna będzie dodatkowym atutem.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie wypoczynku

NG Engineering Group

NG Group companies are providers of comprehensive engineering services, equipment and software solutions with the Product Development Process for various industry sectors: automotive, consumer goods, public transportation vehicles, medical equimpent, heavy equimpent, special machinery.

We are the part of NG Engineering Group with more than 500 engineers and professionals in Germany, Poland and Czech Republic. Our succes is built on the reliability and high degree of technical competence provided by our engineers.

Inżynier ds. Obliczeń MES (f/m), Warszawa