Ta oferta pracy jest nieaktualna od 72 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. Obliczeń Wytrzymałościowych MES

  • Częstochowa, śląskie
  • Specjalista
  • 2018-06-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lokalizacja: Częstochowa

    Zadania na stanowisku:

    Inżynier ds. obliczeń wytrzymałościowych MES jest odpowiedzialny za modelowanie oraz ocenę konstrukcji pojedynczych komponentów lub całych produktów pod względem wytrzymałości na zadane obciążenia oraz ich funkcjonalności. Inżynier CAE w swojej codziennej pracy wykorzystuje komercyjne oprogramowanie, które bazuje na różnych metodach obliczeniowych- głownie metodzie elementów skończonych.

    Wymagania:

    • Ukończone studia w obszarze mechaniki, lotnictwa lub budownictwa
    • Bardzo dobra wiedza z zakresu mechaniki materiałów, symulacji strukturalnych statycznych i dynamicznych
    • Ugruntowana wiedza z zakresu MES
    • Umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność i systematyczność
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność formułowania kompleksowych wniosków
    • Chęć do doskonalenia umiejętności, komunikatywność
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w jednym z pakietów MES: Ansys, Abaqus, LsDyna, PamCrash lub Radioss

    Oferujemy:

    • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive
    • Pracę w jednym z największych zespołów obliczeniowych w Polsce
    • Doskonałą atmosferę oraz międzynarodowe środowisko pracy
    • Pakiet relokacyjny
    • Pakiet dodatkowych benefitów
    • Prywatną opieka medyczna
    • Elastyczne godziny pracy

    Prosimy o dołączenie do przesyłanych dokumentów następującej klauzuli:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Central Europe Talent Acquisition Center TRW Automotive, mające siedzibę przy ul. Słowackiego 33, 43-502 Czechowice-Dziedzice, Polska w celu prowadzenia przez administratora danych oraz podmioty z grupy TRW Automotive procesów rekrutacyjnych. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania."