Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier ds. oceny i rozwoju dostawców

Grafton Recruitment

  • Olkusz

    Olkusz, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Dla jednego z Naszych Klientów, firmy z branży automotive, poszukujemy doświadczonego Specjalisty na stanowisko: Inżynier ds. oceny i rozwoju dostawców.

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z dostawcami i ich rozwój w celu zapewnienia wysokiej jakości produktu, aktywnej redukcji kosztów i rzetelnego planu dostaw.

  • Audytowanie dostawców, certyfikacja/zatwierdzanie dostawców, monitorowanie wskaźników jakościowych z uwzględnieniem planu ciągłego doskonalenia

  • Aktywne uczestnictwo przy wyborze dostawców.

  • Współpraca/interakcje nad projektami wspólnie z działami R&D, Produkcji, Jakości i Logistyki.

  • Tworzenie, wspieranie i egzekwowanie od dostawców planu poprawy i/lub usprawnień.

  • Prowadzenie i nadzorowanie dostawców w procesie APQP i zapewnienie ciągłego wsparcia aż do uruchomienia dostaw seryjnych.

  • Udzielanie aktywnego wsparcia od strony technicznej w rozwoju nowych projektów.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne.

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, preferowana branża motoryzacyjna.

  • Doświadczenie w procesie kwalifikacji, oceny i rozwoju dostawców.

  • Praktyczna znajomość APQP, MSA, 8D, Lean, SixSigma.

  • Udokumentowana znajomość wymagań IATF16949 / VDA 6.3.

  • Doświadczenie w prowadzeniu audytów wg. IATF 16949, VDA 6.3, ISO 9001.

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego, znajomość języka niemieckiego dodatkowym atutem.

  • Zdolność analitycznego myślenia, znajomość rys. technicznego i umiejętność czytania podstawowych oznaczeń.

  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych.

  • Umiejętność otwartej i bezpośredniej komunikacji wewnątrz firmy jak również z dostawcami zewnętrznymi.

  • Dążenie do osiągania założonych celów.

Pracodawca oferuje

  • Nowoczesne zaplecze techniczne.

  • Szkolenia.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Pakiet medyczny Medicover Premium za 1 zł.

  • Dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego.

  • Dofinansowanie do kart Multisport.

  • Świadczenia socjalne z ZFŚS.