Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. Ofertowania - Branża elektryczna

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-08-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FUNDAMENTAL GROUP S.A.

    Generalny Wykonawca zatrudni inżyniera do Działu Ofertowania na stanowisko:

    Inżynier ds. Ofertowania - Branża elektryczna

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • analiza dokumentacji technicznej
    • zapytania o cenę podwykonawców, producentów, dostawców oraz analiza otrzymanych ofert
    • przedmiarowanie z dokumentacji technicznej
    • sporządzanie kalkulacji / wyceny ofertowej
    • analiza rozwiązań alternatywnych
    • negocjacje

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • doświadczenie minimum 2 lata
    • bardzo dobra znajomość MS Office, Auto CAD, Norma
    • zdolności organizacyjne i komunikatywność
    • dokładność i systematyczność

    Oferujemy:

    • możliwość działania w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • przyjazną atmosferę
    • stabilne warunki zatrudnienia
    • praca w siedzibie firmy w Warszawie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ z dopiskiem
    "Inżynier ds. Ofertowania".

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane ofert.

    Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.”.