Oferta pracy

Inżynier ds. ofertowania

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Józefów (pow. otwocki)

    Józefów (pow. otwocki), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Jesteś absolwentem/ką studiów wyższych o profilu technicznym? Posiadasz pierwsze doświadczenie w pracy jako inżynier ds. ofertowania? Język angielski nie jest dla Ciebie wyzwaniem? Zapoznaj się z poniższą ofertą!

Twój zakres obowiązków

  • analiza techniczna wykonalności zapytań klienta

  • tworzenie ofert handlowych

  • kontakt i konsultacje z klientami w celu uzgodnienia warunków ofert handlowych

  • współpraca z innymi działami w organizacji

  • tworzenie raportów oraz analiz

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe techniczne (fotonika, optyka, fizyka, chemia, materiałoznastwo i pokrewne)

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)

  • pierwsze doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)

  • umiejętności tworzenia i czytania rysunków technicznych

  • kreatywne podejście do rozwiązywania problemów technicznych

  • sumienność i dobra organizacja pracy własnej

  • umiejętności pracy w zespole

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjny pakiet szkoleń

  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy