Oferta pracy

Inżynier ds. ofertowania - Kosztorysant

STB Budownictwo Sp. z o.o.O firmie

STB Budownictwo Sp. z o.o.

Kardynała Stefana Wyszyńskiego 5

Wołomin

STB BUDOWNICTWO jest spółką wykonawczą działającą w ramach grupy firm pod parasolem STB KONCEPT. Zajmuje się generalnym wykonawstwem projektów inwestycyjnych sklepów wielkopowierzchniowych oraz parków handlowych.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Zakres zadań:

  • Analizowanie dokumentacji projektowej i dokumentów przetargowych,
  • Sporządzanie przedmiarów budowlanych i tworzenie tabel budżetowych,
  • Wysyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców i dostawców branżowych,
  • Analizowanie otrzymanych ofert i sporządzanie zestawień porównawczych,
  • Wsparcie Kierownika Działu w negocjacjach techniczno-handlowych,
  • Poszukiwanie podwykonawców i prowadzenie branżowej listy podwykonawców i dostawców,
  • Współpraca z Kierownikami Budów i Inżynierami.

Wymagania:

  • Przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe budowlane,
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych, dokumentacji projektowej i dokumentów formalno-prawnych,
  • Dobra znajomość obsługi programu AutoCAD,
  • Obsługa MS Office, w szczególności dobra znajomość MS Excel,
  • Odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętności organizacyjne i analityczne,
  • Skrupulatność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Interesującą pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, konferencje, kursy,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa na okres próbny – 3 miesiące, następna na czas nieokreślony),
  • Pracę w nowo wybudowanym biurze.

O nas:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne