Oferta pracy

Inżynier ds. ofertowania - Kosztorysant

STB Budownictwo sp. z o.o.O firmie

STB Budownictwo sp. z o.o.

Kardynała Stefana Wyszyńskiego 5

Wołomin

Twój zakres obowiązków

  • Analizowanie dokumentacji projektowej i dokumentów przetargowych,

  • Sporządzanie przedmiarów budowlanych i tworzenie tabel budżetowych,

  • Wysyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców i dostawców branżowych,

  • Analizowanie otrzymanych ofert i sporządzanie zestawień porównawczych,

  • Wsparcie Kierownika Działu w negocjacjach techniczno-handlowych,

  • Poszukiwanie podwykonawców i prowadzenie branżowej listy podwykonawców i dostawców,

  • Współpraca z Kierownikami Budów i Inżynierami.

Nasze wymagania

  • Przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Wykształcenie wyższe budowlane,

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych, dokumentacji projektowej i dokumentów formalno-prawnych,

  • Dobra znajomość obsługi programu AutoCAD,

  • Obsługa MS Office, w szczególności dobra znajomość MS Excel,

  • Odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Umiejętności organizacyjne i analityczne,

  • Skrupulatność.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Interesującą pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole,

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, konferencje, kursy,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa na okres próbny – 3 miesiące, następna na czas nieokreślony),

  • Pracę w nowo wybudowanym biurze.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

STB BUDOWNICTWO jest spółką wykonawczą działającą w ramach grupy firm pod parasolem STB KONCEPT. Zajmuje się generalnym wykonawstwem projektów inwestycyjnych sklepów wielkopowierzchniowych oraz parków handlowych.

Przewiń do profilu firmy