Ta oferta pracy jest nieaktualna od 249 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. Ofertowania Roboty Budowlane

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 08.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FUNDAMENTAL GROUP S. A.

    Generalny Wykonawca zatrudni inżyniera do Działu Ofertowania na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • analiza dokumentacji przetargowej
    • zapytania o cenę podwykonawców, producentów, dostawców oraz analiza otrzymanych ofert
    • przedmiarowanie z dokumentacji przetargowej
    • sporządzanie kalkulacji/wyceny ofertowej
    • analiza rozwiązań alternatywnych
    • negocjacje

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe - budownictwo
    • doświadczenie minimum 2 lata na stanowisku Inżyniera
    • dobra znajomość  przy sporządzaniu wycen
    • bardzo dobra znajomość MS Office, Auto CAD, Norma
    • zdolności organizacyjne i komunikatywność
    • dokładność i systematyczność

    Oferujemy:

    • możliwość działania w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • przyjazną atmosferę
    • stabilne warunki zatrudnienia
    • praca w siedzibie firmy w Warszawie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ z dopiskiem "Inżynier ds. Ofertowania".

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane ofert.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem „Kosztorysant „ za pomocą przycisku APLIKUJ