Inżynier ds. ofertowania

BERKER DOMINIS Sp. z o.o

  • Siedlce

    Siedlce, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta – firmy specjalizującej się w generalnym wykonawstwie hal przemysłowych, rolniczych, logistycznych oraz skomplikowanych konstrukcji stalowych, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Siedlec (Stare Iganie)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie ofert od podwykonawców i dostawców materiałów,

  • Sporządzanie opisów technicznych ofert,

  • Sporządzanie specyfikacji do zapytań ofertowych,

  • Przedmiarowanie robót.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe budowlane, mile widziani też studenci ostatnich lat,

  • Mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Praktyczna znajomość programu MS Excel oraz AutoCAD,

  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, chęć do pracy i nauki.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych,

  • Pracę w stałych godzinach od poniedziałku do piątku,

  • Bardzo dobrą, przyjazną atmosferę pracy,

  • Udział w ciekawych projektach,

  • Szansę na rozwój, m.in. poprzez uczestnictwo w szkoleniach

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

Zainteresowany?

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „Inżynier ds. ofertowania” – na pewno oddzwonię!

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 18 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 6 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 3 lat pomogliśmy 2158 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Nr wpisu do rejestru 13 471

Przewiń do profilu firmy