Oferta pracy

Inżynier ds. Opakowań Szklanych

Stock Polska Sp. z o.o.O firmie

Stock Polska Sp. z o.o.

Spółdzielcza 6

Lublin

Stock Polska - producent Czystej de Luxe, Żołądkowej Gorzkiej, Stock Prestige firma będąca częścią Stock Spirits Group, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin

Zadania na tym stanowisku to:

  • Opracowanie i aktualizacja specyfikacji opakowań szklanych wraz z określeniem stosownych AQL dla poszczególnych defektów
  • Udział w procesie akceptacji specyfikacji przez dostawcę i zamawiającego. Administracja elektronicznej bazy specyfikacji
  • Aktywny udział w pracach zespołu NPD/EPD w zakresie wdrażania nowych opakowań
  • Wsparcie Działu Technicznego i Produkcji w ramach projektów modyfikacji / nowych inwestycji w zakresie urządzeń produkcyjnych związanych z opakowaniami szklanymi
  • Wsparcie działu Zakupów podczas realizacji audytów u dostawców materiałów opakowaniowych
  • Prowadzenie testów opakowań, raportowanie wyników z identyfikacją oraz analizą ryzyka
  • na poszczególnych etapach produkcji
  • Przygotowywanie raportów i analiz związanych z materiałami opakowaniowymi na potrzeby menadżerów oraz Zarządu

Poszukujemy osoby spełniającej poniższe wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenia na podobnym stanowisku – warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe techniczne, mechaniczne; inżynieria materiałowa,  inżynieria produkcji, projektowanie opakowań lub pokrewne
  • Umiejętność posługiwania się schematami i rysunkami technicznymi
  • Znajomość podstaw metrologii oraz umiejętność posługiwania się podstawowym sprzętem pomiarowym
  • Znajomość przepisów i standardów w przemyśle spożywczym (GMP, HACCP)
  • Znajomość metod kontroli statystycznej
  • Znajomość: j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość pakietu MS Office w stopniu co najmniej średniozaawansowanym
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
  • Zdobywanie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej o najwyższych standardach bezpieczeństwa pracy
  • Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, szkoleń
  • Pracę w zgranym zespole
  • Profesjonalny proces adaptacyjny nowych Pracowników

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy