Oferta pracy

Inżynier ds. Oprogramowania Systemów Wbudowanych

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut LotnictwaO firmie

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa

Aleja Krakowska 110/114

Warszawa

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa należy do najnowocześniejszych placówek badawczych w Europie, o tradycjach sięgających 1926 roku. Instytut ściśle współpracuje ze światowymi potentatami przemysłu lotniczego, takimi jak: General Electric, Boeing, Airbus, Pratt & Whitney, Sikorsky, Rolls-Royce, Baker Hughes, wspierając jednocześnie przemysł krajowy z sektorów: lotniczego, kosmicznego, energetycznego, samochodowego i wielu innych. Głównymi obszarami badawczymi Instytutu są: technologie kosmiczne, silniki lotnicze i rakietowe, materiałoznawstwo, aerodynamika, technologie kompozytowe, projektowanie i badanie konstrukcji lotniczych, hałas lotniczy oraz badania z zakresu wydobycia ropy naftowej i gazu. W ramach Instytutu Lotnictwa działają również certyfikowane przez EASA Organizacja Produkująca i Obsługowa.

W związku z rozwojem zespołu naszego Klienta – Baker Hughes, poszukujemy najlepszych Kandydatów/ek na stanowisko:

Nasz Klient - Baker Hughes, zajmuje się projektowaniem urządzeń do obsługi instalacji wydobywczych ropy i gazu spod dna morskiego na całym świecie. W związku z dynamicznym rozwojem naszej branży oraz nowymi projektami poszukujemy inżyniera konstruktora/technologa. Jako inżynier w naszym zespole będziesz brał udział w globalnych projektach oraz pracach rozwojowych nad urządzeniami i systemami do wydobycia ropy naftowej i gazu. Będziesz miał realny wpływ na proces projektowania poprzez proponowanie rozwiązań konstrukcyjnych spełniających wymagania techniczne dla projektowanego produktu.

Dołączając do grona ekspertów z branży wydobycia ropy naftowej i gazu będziesz miał/miała niepowtarzalną okazję realizować unikatowe projekty.

Zadania:

  • projektowanie systemów wbudowanych podwodnych urządzeń pomiarowych, kontrolnych i komunikacyjnych,
  • implementacja oprogramowania podwodnych modułów elektronicznych (SEM),
  • analiza i interpretacja wymagań systemów i urządzeń,
  • tworzenie specyfikacji projektowych i testowych tworzonego oprogramowania,
  • implementacja i wykonywanie testów automatycznych i operatorskich,
  • analiza wyników testów, debugowanie i naprawa systemów wbudowanych,
  • współpraca z poddostawcami systemów i oprogramowania oraz klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

Oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • umiejętność programowania w językach C i C++,
  • znajomość systemów operacyjnych POSIX,
  • znajomość protokołów Modbus, Profibus, CANbus, TCP, UDP,
  • znajomość UART, RS, Ethernet,
  • znajomość repozytoriów GIT, SVN,
  • doświadczenie w debugowaniu aplikacji złożonych systemów wbudowanych,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (poziom B2),
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • pozytywne nastawienie do rozwiązywania problemów,
  • otwartość oraz umiejętność szybkiego uczenia się.

Mile widziane:

  • znajomość systemu QNX,
  • znajomość standardów CANOpen, Profibus DP, Modbus TCP/RTU/ASCII,
  • znajomość języków Python, C#, VB.

Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
    • Dofinansowanie do wypoczynku
    • Dofinansowanie do świąt
    • Prywatna opieka medyczna
    • Grupowe ubezpieczenie na życie
    • Dofinansowanie do karty Multisport
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Rowerownia
Pracodawca ma prawo do zakończenia rekrutacji we wcześniejszym terminie.

Ogłoszenie archiwalne