Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier ds. Optymalizacji maszyn

Viscon Group Poland Sp. z o.o.O firmie

Viscon Group Poland Sp. z o.o.

Ul Inwestycyjna 12

Słupsk

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i optymalizacja konstrukcji maszyn w celu redukcji kosztów

  • Współpraca z działami projektowymi nad usprawnieniem konstrukcji maszyn i linii produkcyjnych

  • Redukcja kosztów produkcji za pomocą optymalizacji projektów maszyn lub metod produkcji

  • Projektowanie i modelowanie maszyn w programie 3D

  • Standaryzacja maszyn

  • Regularne wyjazdy do siedziby firmy w Holandii.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe mechaniczne

  • Doświadczenie na stanowisku konstruktora lub inżyniera produkcji

  • Znajomość Autocad oraz programów do projektowanie 3D (np. Solidworks, Inventor)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość technologii produkcji

  • Proaktywność, Inicjatywa w działaniu

  • Zorientowanie na cel, jakim jest redukcja kosztów

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Udział w projektach na poziomie międzynarodowym

  • Możliwość tworzenia wyjątkowych produktów

  • Codzienny kontakt z językiem angielskim

  • Samodzielność w swoim obszarze

  • Pracę w miłej atmosferze

  • Pyszna kawa i herbata

  • Coroczne spotkania i paczki świąteczne

  • Ubezpieczenia grupowe opłacane przez pracodawcę

  • Nasz zespół to grupa zgranych profesjonalistów

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne