Oferta pracy

Inżynier ds. optymalizacji procesów produkcyjnych

Klimas Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawska 2, 42-260, Polska
    Wanaty (pow. częstochowski), śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Klimas Sp. z o.o.

Warszawska 2

Wanaty (pow. częstochowski)

Jesteśmy największym producentem w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej o ugruntowanej pozycji w branży budowlanej. Pozycję lidera zawdzięczamy konsekwentnie rozwijanej ofercie produktowej połączonej ze zdobywaniem nowych rynków zbytu w kraju i poza jego granicami.

Dzięki nowoczesnym zakładom produkcyjnym oraz posiadaniu własnego centrum logistycznego jesteśmy pewnym partnerem dla klientów oraz rzetelnym pracodawcą.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Inżynier ds. optymalizacji
procesów produkcyjnych

Zadania:

  • Optymalizacja procesu produkcyjnego pod względem wydajności, jakości oraz kosztów
  • Budowa norm wydajnościowych dla istniejących oraz nowych produktów,
  • Analizowanie niezgodności w procesie oraz monitorowanie wskaźników jakościowych pod względem zgodności z ustalonymi normami dla danych produktów
  • Optymalizacja procesu przepływu materiałów,
  • Optymalizacja czasów produkcji oraz przezbrojeń (SMED)
  • Tworzenie i modyfikacja instrukcji pracy na stanowiskach produkcyjnych
  • Mierzenie i normowanie czasów i wydajności pracy gniazd produkcyjnych
  • Budowa i zarządzanie zespołami projektowymi w ramach działań optymalizacyjnych i wdrożeniowych
  • Sporządzanie raportów i analiz z bieżącej pracy

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (mile widziane w obszarze montażu końcowego)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami projektowymi
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętności interpersonalne
  • Praktyczna znajomość narzędzi i metodologii Lean Manufacturing

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

z dopiskiem nazwy stanowiska oraz klauzulą o ochronie danych osobowych.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )"

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy