Inżynier ds. Organizacji Procesu Produkcyjnego

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 08.01.2018
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 07.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

BWI Group projektuje i wytwarza oryginalne części zawieszeń samochodowych dla czołowych producentów aut na całym świecie. W Polsce firma posiada dwa oddziały: Centrum Techniczne w Krakowie, będące nowoczesnym ośrodkiem badawczo-rozwojowym zatrudniającym ponad 400 osób oraz fabrykę amortyzatorów w Krośnie, największy zakład produkcyjny BWI, który zatrudnia ponad 1500 pracowników.

Do Centrum Technicznego w Krakowie poszukujemy osoby na stanowisko

INŻYNIER DS. ORGANIZACJI PROCESU PRODUKCYJNEGO
Miejsce pracy: Kraków
(ref. IE)

Zadania:

  • Współpraca z innymi działami funkcjonalnymi (Zakupy, Logistyka, Jakość) przy wdrażaniu nowych projektów w celu zbudowania właściwego Systemu Produkcyjnego.
  • Projektowanie założeń organizacyjnych procesu produkcyjnego przy użyciu metod MSD (Manufacturing System Design)
  • Definiowanie specyfikacji i wymagań dla zakupu i modernizacji nowych maszyn i urządzeń oraz uczestnictwo w odbiorach technicznych od strony ergonomii pracy.
  • Nadzorowanie wydajności maszyn i linii produkcyjnych w różnych zakładach BWI, budowa bazy danych dotyczącej wydajności maszyn;
  • Wspieranie opracowań wycen kosztów dla nowych i bieżących projektów
  • Standaryzowanie procesów produkcyjnych w celu maksymalnej utylizacji maszyn i obsługi;
  • Udział we wdrażaniu nowych projektów.
  • Tworzenie i wspieranie nowych idei i koncepcji w zakresie optymalizacji metod przepływu materiału oraz jego śledzenia

Wymagania:

  • Tytuł inżyniera zarządzania produkcją lub podobne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość zagadnień Lean Manufacturing, metodologii Kaizen, 5S, Just in Time, Kanban
  • Znajomość teorii i zasad projektowania maszyn z uwzględnieniem zasad ergonomii i organizacji miejsca pracy operatora.
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole i pod presją czasu
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów inżynierskich
  • Dobra znajomość MS Office
  • Dyspozycyjność - podróże służbowe krajowe oraz zagraniczne (Polska – Krosno,  Czechy, Wielka Brytania, Chiny)

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w przemyśle samochodowym
  • Doświadczenie w środowisku SAP
  • Wiedza z zakresu systemów SCADA oraz aplikacji do zdalnego zarządzania parametrami procesowymi
  • Umiejętność programowania sterowników PLC i urządzeń HMI (wymagana znajomość AB oraz Siemens)
  • Znajomość innego języka obcego

W zamian za zaangażowanie firma oferuje ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku, kontakty ze światowym przemysłem motoryzacyjnym, możliwość interesujących wyjazdów służbowych, atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość dalszego doskonalenia zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
w języku polskim i angielskim na adres:
Ewa Osowska,
BWI Poland Technologies – Centrum Techniczne,
ul. Podgórki Tynieckie 2, 30-399 Kraków lub
za pomocą przycisku APLIKUJ

Prosimy o podanie symbolu referencyjnego w aplikacji.

Jednocześnie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883).