Ta oferta pracy jest nieaktualna od 136 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. Organizacji Procesu Produkcyjnego

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 08.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BWI Group projektuje i wytwarza oryginalne części zawieszeń samochodowych dla czołowych producentów aut na całym świecie. W Polsce firma posiada dwa oddziały: Centrum Techniczne w Krakowie, będące nowoczesnym ośrodkiem badawczo-rozwojowym zatrudniającym ponad 400 osób oraz fabrykę amortyzatorów w Krośnie, największy zakład produkcyjny BWI, który zatrudnia ponad 1500 pracowników.

    Do Centrum Technicznego w Krakowie poszukujemy osoby na stanowisko

    INŻYNIER DS. ORGANIZACJI PROCESU PRODUKCYJNEGO
    Miejsce pracy: Kraków
    (ref. IE)

    Zadania:

    • Współpraca z innymi działami funkcjonalnymi (Zakupy, Logistyka, Jakość) przy wdrażaniu nowych projektów w celu zbudowania właściwego Systemu Produkcyjnego.
    • Projektowanie założeń organizacyjnych procesu produkcyjnego przy użyciu metod MSD (Manufacturing System Design)
    • Definiowanie specyfikacji i wymagań dla zakupu i modernizacji nowych maszyn i urządzeń oraz uczestnictwo w odbiorach technicznych od strony ergonomii pracy.
    • Nadzorowanie wydajności maszyn i linii produkcyjnych w różnych zakładach BWI, budowa bazy danych dotyczącej wydajności maszyn;
    • Wspieranie opracowań wycen kosztów dla nowych i bieżących projektów
    • Standaryzowanie procesów produkcyjnych w celu maksymalnej utylizacji maszyn i obsługi;
    • Udział we wdrażaniu nowych projektów.
    • Tworzenie i wspieranie nowych idei i koncepcji w zakresie optymalizacji metod przepływu materiału oraz jego śledzenia

    Wymagania:

    • Tytuł inżyniera zarządzania produkcją lub podobne
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Znajomość zagadnień Lean Manufacturing, metodologii Kaizen, 5S, Just in Time, Kanban
    • Znajomość teorii i zasad projektowania maszyn z uwzględnieniem zasad ergonomii i organizacji miejsca pracy operatora.
    • Umiejętność efektywnej pracy w zespole i pod presją czasu
    • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów inżynierskich
    • Dobra znajomość MS Office
    • Dyspozycyjność - podróże służbowe krajowe oraz zagraniczne (Polska – Krosno,  Czechy, Wielka Brytania, Chiny)

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Doświadczenie w przemyśle samochodowym
    • Doświadczenie w środowisku SAP
    • Wiedza z zakresu systemów SCADA oraz aplikacji do zdalnego zarządzania parametrami procesowymi
    • Umiejętność programowania sterowników PLC i urządzeń HMI (wymagana znajomość AB oraz Siemens)
    • Znajomość innego języka obcego

    W zamian za zaangażowanie firma oferuje ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku, kontakty ze światowym przemysłem motoryzacyjnym, możliwość interesujących wyjazdów służbowych, atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość dalszego doskonalenia zawodowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
    w języku polskim i angielskim na adres:
    Ewa Osowska,
    BWI Poland Technologies – Centrum Techniczne,
    ul. Podgórki Tynieckie 2, 30-399 Kraków lub
    za pomocą przycisku APLIKUJ

    Prosimy o podanie symbolu referencyjnego w aplikacji.

    Jednocześnie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
    Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883).