Inżynier ds. planowania jakości

Molex

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz osobą do kontaktów wewnątrz i na zewnątrz z obszaru jakości Molex PDP(Product Development Process)

  • Przegląd i monitorowanie wymagań klienta

  • Opracowanie i wdrożenie procedur APQP oraz wdrażanie w odniesieniu do wymagań dostawców

  • Rozwój nowych projektów, nowych dostawców

  • Kwalifikacja produktu dla nowych dostawców

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane z branży Elektrotechnika, Mechnika)

  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze jakości

  • Bardzo dobra znajomość podstawowych narzędzi motoryzacyjnych (APQP, PPAP, FMEA, SPC, MSA i 8D)

  • Dobre umiejętności organizacyjne i komunikacyjne

  • Dobre umiejętności MS Office

  • Doświadczenie z modułami elektronicznymi dla producentów OEM z branży motoryzacyjnej

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego- będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie we współpracy i wymaganiach klientów BMW/Mercedes Benz/VW Group- będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji o stabilnej pozycji

  • Prywatna opieka medyczna (Medicover)

  • Doradztwo prawne i finansowe oraz wsparcie psychologiczne (ICAS)

  • Ubezpieczenie na życie PZU

  • Dofinansowanie do posiłków

  • Owocowe środy

  • Parking dla pracowników na terenie firmy

  • Program rekomendacji pracowników

  • Wparcie inicjatyw pracowniczych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Molex

Firma Molex jest światowym liderem w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań elektronicznych, które tworzą wartość dla naszych klientów i społeczeństwa. Naszym celem jest poprawa jakości życia ludzi i uczynienie świata lepszym miejscem. Connected Mobility Solutions (CMS), oddział firmy Molex LLC, opracowuje innowacyjne produkty z zakresu łączności dla przemysłu motoryzacyjnego, a nasz zespół ds. integracji produkcyjnej opracowuje procesy produkcyjne, które umożliwiają te rozwiązania.

Advanced Quality Planning Engineerbędzie odpowiedzialny za zarówno nowe projekty jak i istniejące oraz pełnienie funkcji osoby kontaktowej dla wewnętrznych i zewnętrznych odbiorców.

Przewiń do profilu firmy