Logo Pracuj.pl

Inżynier ds. planowania

Gulermak Agir Sanayi Insaat Ve Taahhut A.S. Oddział w PolsceO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działań administracyjnych i organizacyjnych dotyczących projektu oraz nadzorowanie działań związanych z planowaniem/harmonogramowaniem zgodnie z przydzielonymi zadaniami.
  • Zapewnienie prawidłowego zakresu prac we wszystkich harmonogramach.
  • Prowadzenie harmonogramu EPC w programach ASTA i Tilos w trakcie realizacji prac.
  • Koordynowanie kolejności prac z ogólnym planem projektu.
  • Opracowywanie krzywych zaawansowania prac, a także przegląd i ocena danych ilościowych.
  • Wsparcie w podejmowaniu kluczowych decyzji.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane).
  • ASTA lub Primavera.
  • Tilos (mile widziane).

To oferujemy

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę / kontrakt.
  • Liczne benefity – prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dodatkowe szkolenia.
  • Współpracę z renomowaną firmą budowlaną.
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych w ramach szkoleń.
  • Współpracę w międzynarodowym środowisku.
  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • owoce

Inżynier ds. planowania, Kraków