Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

inżynier ds. planowania produkcji

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Specjalizujesz się w planowaniu produkcji? Posiadasz doświadczenie w branży motoryzacyjnej? Świetnie się składa!

Dla naszego międzynarodowego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osoby, która zasili zespół i zaangażuje się w koordynację nowych procesów. Zapraszamy do składania aplikacji.

inżynier ds. planowania produkcjiNumer ref.: /433/02/2021/WW/64088

zadania

  • zarządzanie i koordynowanie nowymi procesami montażowymi w oparciu o zasady Lean Manufacturing
  • tworzenie specyfikacji technicznych, analizy ofert oraz warunków handlowych
  • realizację budżetu oraz monitorowanie kosztów wydzielonej części projektu
  • prowadzenie dokumentacji projektowej, zapewnienie jej prawidłowego przepływu i jakości
  • współpracę z dostawcami zewnętrznym
  • stałe poszukiwanie usprawnień oraz rozwiązań, zapewniających optymalną rentowność projektu
  • sporządzanie planów pracy, analiz i wdrażanie nowych części z wykorzystaniem metodyki MTM

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego o profilu technicznym (budowa maszyn, inżynieria produkcji lub pokrewne)
  • min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (inżynier projektu / technolog/ planista procesów montażowych)
  • doświadczenia w zarządzaniu projektami lub w planowaniu produkcji
  • znajomości technologii produkcji branży motoryzacyjnej
  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego lub języka angielskiego
  • dobrej organizacji i priorytetyzacji pracy
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • otwartości i chęci podejmowania nowych inicjatyw
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office oraz AutoCAD
  • gotowości do częstych podróży służbowych

oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • system benefitów pozapłacowych
  • możliwość rozwoju zawodowego i bogatą ofertę szkoleń
  • pakiet benefitów, tj. prywatną opiekę medyczną i pakiet sportowy
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne