Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. Planowania Wydajności

  • Zimna Wódka (pow. strzelecki), opolskie
  • Specjalista
  • 2019-06-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IFA Powertrain Polska
    należy do grupy

    IFA Holding GmbH,

    jednego z czołowych dostawców podzespołów
    w branży motoryzacyjnej, oferując unikalne rozwiązania dla każdego klienta. Współpracujemy
    z czołowymi koncernami motoryzacyjnymi, są to m.in: Daimler, VW, BMW, GM, Chrysler, Audi, Porsche, Ford, Ferrari. Dostarczamy to, co najlepsze.

    Pasja w działaniu, zaangażowanie pracowników na całym świecie są podstawą innowacji i nowoczesnych technologii. Dzięki temu pomagamy kształtować przyszłość motoryzacji
    i reagować na potrzeby naszych klientów.

    Stawiamy na rozwój firmy oraz naszych pracowników. Jeszcze w tym roku uruchamiamy nowe projekty oraz nowe linie produkcyjne.

    Jako IFA Group prowadzimy działalność w Europie – Niemcy (Haldensleben, gdzie znajduje się siedziba firmy), USA – Charleston, Azja – Szanghaj.

    W IFA Powertrain Polska produkujemy półosie dla grupy Daimler.

    www.ifa-group.com

    Miejsce pracy: Zimna Wódka (pow. strzelecki)

    Produkujemy półosie, napędzamy przyszłość motoryzacji.

    Dołącz do nas!

    • W IFA podzielisz się swoim doświadczeniem i zdobędziesz nowe,
    • Otrzymasz wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
    • Będziesz mieć wpływ na efekty swojej pracy,
    • Biorąc udział w szkoleniach zarówno w ramach Grupy IFA,
      jak i w szkoleniach zewnętrznych, podniesiesz swoje kwalifikacje,
    • Oferujemy dostęp do takich benefitów jak: dofinansowanie posiłków w kantynie pracowniczej, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie dojazdów do pracy, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe, dodatek relokacyjny (zgodnie z wewnętrznymi zasadami).

    Kluczowe zadania na tym stanowisku dotyczą:

    • planowania nowych oraz już istniejących zasobów w odniesieniu do potrzeb produkcyjnych
    • planowania i wdrażania nowych procesów
    • nadzoru nad dokumentacją techniczną
    • odpowiedzialności za wydajność produkcji zgodnie z określonymi kryteriami
    • analizowania właściwych informacji i danych w kontekście planowania i prognozowania
    • tworzenia planów wydajnościowych z uwzględnieniem budżetu
    • weryfikacji procesów oraz wprowadzanie ulepszeń mających na celu spełnienie oczekiwań Klienta
    • analizowania wydajności oraz szacowanie potrzeb związanych z zatrudnieniem
    • kalkulowania kosztów maszyn oraz narzędzi
    • ścisłej współpracy z innymi działami

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego, kierunkowego np. Inżynieria Produkcji, Zarządzanie Produkcją, Mechanika i Budowa Maszyn, Logistyka
    • co najmniej 2-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    • szerokiej wiedzy praktycznej z zakresu planowania i wdrażania procesów
    • znajomości zasad BHP i ergonomii
    • zdolności analitycznych
    • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (zwłaszcza Excel)
    • znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
    • komunikatywności i zdolności interpersonalnych

    Kandydatów zainteresowanych ofertą, prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania, podając w tytule wiadomości: Inżynier ds. Planowania Wydajności.

    Każda aplikacja powinna zawierać poniższą klauzulę:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez IFA Powertrain Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Zimnej Wódce, ul. Europejska 8, zwaną dalej „Administratorem” na potrzeby prowadzenia obecnego  i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Administratora. W każdej chwili mogę wycofać te zgodę.”

    Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest IFA Powertrain Polska
    z siedzibą w Zimnej Wódce, ul. Europejska 8, 47-143 Ujazd wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000617797. Wszystkie informacje dotyczące danych osobowych prosimy kierować na piśmie do IFA Powertrain Polska Sp. z o.o ul. Europejska 8 w Zimnej Wódce, 47-143 Ujazd lub poprzez adres email:[email protected]