Oferta pracy

Inżynier ds. pomiarów pól elektromagnetycznych

SPIE Elbud Gdańsk S.A.O firmie

SPIE Elbud Gdańsk S.A.

Marynarki Polskiej 87

Gdańsk

Grupę SPIE SAG reprezentują w Polsce spółki SPIE Elbud Gdańsk S.A. oraz SPIE Elbud Kraków Sp. z o.o. Obie firmy posiadają wysokie kompetencje w zakresie inżynierii, budowy i modernizacji sieci elektroenergetycznych.

Spółki SPIE Elbud Gdańsk S.A. oraz SPIE Elbud Kraków Sp. z o.o. należą do jednych z największych firm w Polsce świadczących usługi w zakresie infrastruktury elektroenergetycznej dla przedsiębiorstw zajmujących się dystrybucją i przesyłem energii elektrycznej.

Grupa SPIE SAG jest jednym z wiodących europejskich dostawców usług i systemów w zakresie energetyki, sieci gazowych i wodnych oraz instalacji do wytwarzania, dostarczania i użytkowania energii elektrycznej, wody i gazu.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do zatrudnienia w spółce SPIE Elbud Gdańsk na stanowisku:

Miejsce pracy: Gdańsk

Obowiązki:

  • realizacja pomiarów w zakresie emisji pola elektromagnetycznego do środowiska, pola elektromagnetycznego na stanowisku pracy, emisji hałasu do środowiska, hałasu na stanowisku pracy, pomiary oświetlenia drogowego
  • praca z dokumentacją związaną z funkcjonowaniem akredytowanego laboratorium pomiarowego
  • uczestnictwo w badaniach porównawczych
  • współpraca z innymi działami wewnętrznymi

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne w kierunkach związanych z emisją pól elektromagnetycznych, akustyką, oświetleniem,
  • wiedza w zakresie metrologii
  • wiedza w zakresie szacowania niepewności pomiarów
  • biegła znajomość obsługi programów komputerowych: edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny
  • podstawowa wiedza z zakresu systemu zarządzania w laboratoriach (ISO 17025/2005/2017)
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze sprzętu pomiarowego oraz znajomość oprogramowania do sprzętu pomiarowego
  • mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium pomiarowym
  • znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do częstej pracy w delegacji – warunek niezbędny

Oferujemy:

  • ciekawą pracę
    w dużej
    i renomowanej firmie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)
  • karta
    sportowa
  • bilety
    do kina/ teatru
  • świadczenie
    urlopowe
  • karta podarunkowa
    na święta
  • dofinansowanie
    do kolonii dla dzieci
  • prywatną opiekę medyczną
  • prężnie działający klub sportowy
    SPIE Sport Team
  • dobrą lokalizację
    biura (parking)
  • możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, klikając na przycisk APLIKUJ:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy