Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier ds. pomiarów

ANDRENPLAST POLSKA SP. Z O.O.O firmie

ANDRENPLAST POLSKA SP. Z O.O.

Metalowa 15

Stargard

Andrenplast Polska Sp. z o.o. zajmuje się produkcją komponentów plastikowych dla największych producentów na rynku (samochody ciężarowe, autobusy, kosiarki i inne).

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (inż. mechanik / inż. jakości / metrolog)
  • staż pracy: minimum 2 lata na podobnym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie w sektorze automotive
  • znajomość rysunku technicznego oraz oprogramowania 3D
  • znajomość oprogramowania obsługującego urządzenie pomiarowe (mile widziane Polyworks)
  • dokładność i zdolności analityczne
  • gotowość do wyjazdów do firm z grupy kapitałowej
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Opis stanowiska:

  • wykonywanie pomiarów w laboratorium przy użyciu sprzętu pomiarowego (ramię współrzędnościowe ze skanerem 3D) zgodnie z zaleceniami klienta oraz w zgodzie z dokumentacją techniczną i specyfikacją badanych detali
  • utrzymanie stanu urządzeń laboratoryjnych i pomiarowych zgodnie z przyjętymi standardami wraz z dbaniem o ich gotowość do pracy oraz aktualną kalibrację
  • analiza wykonanych pomiarów i zaraportowanie wyników zgodnie z wolą działu jakości
  • zarządzanie bazą danych pomiarowych
  • udział w spotkaniach na temat proponowanych zmian i poprawek niezbędnych do uzyskania pożądanego efektu końcowego
  • współpraca z działem jakości
  • tworzenie i aktualizacja instrukcji procesowych, dok. technicznej
  • nadzór i optymalizacja procesów produkcyjnych
  • przygotowywanie specyfikacji materiałowej i dokumentacji technicznej dla projektowanych części i urządzeń.
  • analiza wymogów technicznych projektów
  • wdrażanie rozwiązań produkcyjnych oraz nowych procesów przy współpracy z fabryką w Szwecji

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz comiesięczną premii
  • dofinansowanie do opieki medycznej
  • dofinansowanie do zajęć sportowo-rekreacyjnych
  • dofinansowanie do pakietu ubezpieczeń grupowych
  • możliwość rozwoju poprzez system szkoleń
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w załączonym CV i innych dokumentach aplikacyjnych przez Andrenplast Polska Sp. z o.o., ul. Metalowa 15 73-110 Stargard, jako administratora danych osobowych, na potrzeby realizacji toczącego się procesu rekrutacyjnego.

Udzielenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu wzięcia udziału w rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne