Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ANDRENPLAST POLSKA SP. Z O.O. z siedzibą w: Metalowa 15, 73-110 Stargard (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier ds. Pomiarów

ANDRENPLAST POLSKA SP. Z O.O.

  • Metalowa 15, Stargard
    Stargard, zachodniopomorskie
  • ważna jeszcze 13 dni
    do: 10 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Metalowa 15

Stargard

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie pomiarów przy użyciu ramienia współrzędnościowego ze skanerem 3D

  • dbałość o regularną kalibrację urządzeń pomiarowych

  • analiza wykonanych pomiarów i raportowanie wyników

  • zarządzanie bazą danych pomiarowych

  • współpraca z działem jakości

  • analiza wymogów technicznych projektów

  • wsparcie prac działu inżynieryjnego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (inż. mechanik / inż. jakości / metrolog)

  • minimum rok na podobnym stanowisku

  • znajomość rysunku technicznego oraz oprogramowania 3D

  • dokładność i zdolności analityczne

  • gotowość do wyjazdów do firm z grupy kapitałowej

  • swobodna komunikacja w j. angielskim

Mile widziane

  • znajomość Polyworks, doświadczenie w sektorze automotive

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz comiesięczną premii

  • dofinansowanie do opieki medycznej

  • dofinansowanie do zajęć sportowo-rekreacyjnych

  • dofinansowanie do pakietu ubezpieczeń grupowych

  • możliwość rozwoju poprzez system szkoleń

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • owocowe środy

Andrenplast Polska Sp. z o.o. zajmuje się produkcją komponentów plastikowych dla największych producentów na rynku (samochody ciężarowe, autobusy, kosiarki i inne).

Przewiń do profilu firmy

Jeśli uważa Pan / Pani, że jest odpowiednim kandydatem do pracy w naszej firmie, prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania, bądź na adres: Andrenplast Polska Sp. z o.o. 73-110 Stargard ul. Metalowa 15.