Oferta pracy

Inżynier ds. Poprawy Jakości

NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.O firmie

NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

Jana Gutenberga 6

Gliwice

Od wielu lat staramy się robić wszystko, aby zmniejszać zanieczyszczenie powietrza, którym oddychasz. To dlatego tworzymy produkty, które dbają o środowisko. Wierzymy, że robimy coś ważnego także dla Ciebie. Wiemy również, że bez wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników nie moglibyśmy osiągać zakładanych celów i rozwijać naszej organizacji. Dlatego też od początku istnienia firmy staramy się tworzyć przyjazne i rozwojowe środowisko, pozwalające każdemu pracownikowi realizować własny potencjał i osiągać satysfakcję zawodową.
Dlatego dołącz do nas. Naszym sukcesem są ludzie!

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:
Miejsce pracy: Gliwice

Oferujemy

  • Pracę stacjonarną w oparciu o umowę o pracę, w stałych godzinach
  • Pracę związaną z branżą ceramiczną na pograniczu Inżynierii Procesu oraz Jakości
  • Pracę w zespole 3-4 osobowym, w którym każdy posiada własne zadania projektowe odpowiednie do bieżących problemów produkcyjnych
  • Wsparcie rozwoju zawodowego wraz z pakietem szkoleń
  • Atrakcyjne świadczenia socjalne oraz benefity (karta sportowa, pakiet medyczny, imprezy firmowe oraz inne)
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole w środowisku nowoczesnych technologii

Oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki Ceramika, Inżynieria Materiałowa)
  • Doświadczenie zawodowe związane z wytwarzaniem materiałów ceramicznych i/ lub znajomość procesów pokrewnych (w branży ceramicznej - jako oczekiwanie kluczowe)
  • Znajomość surowców ceramicznych, zagadnień produkcji ceramiki
  • Bardzo dobra znajomość komputerowych narzędzi do analizy danych (np. Excel, Minitab)
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego – codzienna praca w j. angielskim
  • Wysokie umiejętności analityczne oraz organizacyjne
  • Umiejętności analityczne oraz znajomość statystyki, duża samodzielność oraz komunikatywność
  • Znajomość statystycznej kontroli procesu i narzędzi (SPC, R&R) oraz procesów optymalizacji – mile widziane
  • Doświadczenie w analizie laboratoryjnej materiałów ceramicznych – mile widziane
  • Elastyczne podejście do różnych zagadnień jakościowych oraz chęć nauki nowych rzeczy
  • Prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków

  • Poprawa procesu i jakości produktu poprzez rozwiązywanie złożonych problemów za pomocą optymalnych rozwiązań
  • Kierowanie i nadzór nad projektami związanymi z doskonaleniem procesów
  • Wprowadzenie zmian w procesach mających na celu poprawę jakości (produktu/procesu) i/lub wprowadzenie oszczędności
  • Przeprowadzanie i nadzór nad produkcją testową - przygotowywanie analiz i raportów z testów
  • Analiza bieżących ustawień produktu lub procesu
  • Wsparcie produkcji w rozwiązywaniu problemów
  • Odpowiedzialność za kontrolę i analizę trendów parametrów produktu/produkcji/materiału oraz reagowanie na zmiany w celu ich stabilizacji
  • Raportowanie postępów prac i wyników

Przed aplikowaniem prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną umieszczoną pod ogłoszeniem.

Administratorem danych jest NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwice 44-109, Jana Gutenberga 6 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy