Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. PPOŻ

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 21.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    INŻYNIER DS. PPOŻ
    Miejsce pracy: Warszawa, Łódź, Katowice, Kraków

    Twoje zadania:

    • Opracowywanie rozwiązań i specyfikacji technicznych, współpraca z firmami realizującymi projekty zabezpieczeń biernych
    • Identyfikacja, wsparcie oraz wysokiej jakości doradztwo inżynieryjne dla kluczowych grup projektantów i architektów w doborze produktów PPOŻ
    • Współpraca z klientami biznesowymi – wsparcie w realizacji projektów PPOŻ
    • Ścisła współpraca z Centralą Würth w Niemczech
    • Udział w szkoleniach produktowych wewnętrznych i zewnętrznych
    • Bieżące wsparcie działu sprzedaży

    Twój profil:

    • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym
    • Minimum 2 lata doświadczenia w doradztwie technicznym/sprzedaży w obszarze zabezpieczeń ppoż.
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
    • Umiejętność prowadzenia prezentacji i szkoleń
    • Proaktywność, samodzielność oraz wysoki poziom orientacji biznesowej
    • Prawa jazdy kat. B – gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie Polski

    Gwarantujemy Ci:

    • Umowę o pracę w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu
    • Przejrzyste zasady wynagradzania
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Samochód służbowy do użytku prywatnego
    • Pakiet benefitów: dofinansowanie do zajęć sportowych oraz prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe

    Würth Polska jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów, obecnym na polskim rynku już 29 lat. To nowoczesna firma i wiarygodny, stabilny pracodawca, który zatrudnia ponad 660 pracowników, z czego 260 pracuje w firmie ponad 10 lat. Würth Polska posiada 31 sklepów stacjonarnych oraz rozbudowany sklep internetowy. Firma poza działalnością biznesową angażuje się także w szereg akcji z obszaru CSR oraz Employer Branding. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą.