Ta oferta pracy jest nieaktualna od 927 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. Procesu

  • Komorniki (pow. średzki), dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2015-05-05

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

premium dla przemysłu motoryzacyjnego. Produkty firmy znajdują zastosowanie w pojazdach najbardziej wymagających koncernów motoryzacyjnych, m.in. dostarczane szyby do obecnego modelu Mercedes Klasa S. PGW posiada 8 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w Stanach Zjednoczonych.

Do naszej fabryki zlokalizowanej w Komornikach poszukujemy osób na stanowisko:
INŻYNIER DS. PROCESU
Miejsce pracy: Komorniki (pow. średzki)
Nr ref 101/2015

Opis stanowiska pracy:

  • Uruchamianie i doskonalenie procesów produkcyjnych
  • Współpraca z działem wdrożenia nowego produktu oraz centralą w USA
  • Opracowanie dokumentacji technologicznej i stanowiskowej
  • Nadzór nad prawidłową pracą maszyn i urządzeń w zakładzie
  • Zapewnienie jakości procesu technologicznego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria produkcji, elektronika, elektrotechnika, automatyka)
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie produkcyjnej z branży motoryzacyjnej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość zasad Lean Manufacturing
  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania i rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym szkolenia zagraniczne
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i benefity

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w języku polskim i angielskim.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie do celów niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przekazywanie ich za granicę zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. z późn. Zm. ( Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926). Zapewniamy, że żaden pracownik bądź osoba zainteresowana pracą nie będzie traktowana gorzej niż inni ze względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, wyznanie, narodowość, przekonania polityczne czy orientację seksualną.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się