Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1139 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. procesu montażu

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2015-02-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dla naszego Klienta, prężenie rozwijającej się firmy z branży Automotive, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • Przygotowywanie specyfikacji technicznych dla maszyn i narzędzi
    • Analiza możliwości wykonawczych, mocy produkcyjnych OEE
    • Projektowanie i wdrażanie nowych procesów produkcyjnych
    • Wspieranie działań LEAN
    • Optymalizacja procesu dobór narzędzi i oprzyrządowania
    • Wsparcie inżynieryjne dla bieżącej produkcji wraz z rozwojem narzędzi produkcyjnych
    • Modyfikacje i udoskonalanie procesu oraz produkowanych wyrobów

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Doświadczenie min. 2 lata na stanowisku inżyniera procesu w branży Automotive
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
    • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing
    • Znajomość standardu montażu układów elektronicznych
    • Znajomość sterowników PLC i systemu MS Windows w zakresie administracji
    • Umiejętność współpracy w zespole
    • Elastyczność i dyspozycyjność

    Oferujemy:

    • Stabilną umowę o pracę
    • Pracę w międzynarodowym zespole
    • Możliwość rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj

    Zapraszamy na naszą stronę www.antal.pl

    Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez Antal International Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Puławska 2, 02-566 Warszawa), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 496, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Antal International Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”