Inżynier ds. Procesu

  • Mszczonów, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.10.2017
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 04.11.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

FM Logistic pilotuje, zarządza i realizuje usługi magazynowania, przepakowywania i dystrybucji. FM Logistic optymalizuje Globalny Łańcuch Dostaw (Global Supply Chain) swoich klientów: firm produkcyjnych i dystrybucyjnych. FM Logistic to 21 000 pracowników i ponad 160 platform oraz jednostek logistycznych w Indiach, Hiszpanii, Włoszech, Francji, Polsce, Czechach, na Słowacji, Rumunii, na Węgrzech, Rosji, Ukrainie, Chinach i Brazylii.
Miejsce pracy: Mszczonów
RZ/HO/IPC/09/2017

Opis stanowiska:

-Przygotowanie, planowanie i projektowanie nowych procesów i usług oraz praca nad ich wdrożeniem w ramach wybranej aktywności logistycznej;
-Współpraca, analiza, nadzór oraz koordynacja w przygotowaniu ofert handlowych w ramach wybranej aktywności logistycznej;
-Analiza procesów oraz rentowności oferowanych usług i proponowanie usprawnień ww w ramach wybranej aktywności logistycznej;
-Koordynacja, planowanie oraz nadzór nad powierzonymi projektami;
-Współpraca z innymi jednostkami w ramach organizacji oraz poza nią w realizacji powierzonych celów;
-Zapewnienie odpowiedniego poziomu współpracy własnej z innymi pracownikami FM Logistic.

Wymagania:

- Znajomość procesów produkcyjnych;
- Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 wg matrycy kompetencji językowych Rady Europy;
-Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów;
-Bardzo dobra znajomość programu Excel.

Oferujemy:

-Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na pełen etat;
-Opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie;
- Możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:
FM Logistic Sp. z o.o., Dział Personalny HO, ul. Tarczyńska 111a , 96-320 Mszczonów lub na adres mailowy: rekrutacja@fmlogistic.com
Wszystkie nasze aktualne oferty pracy oraz formularz aplikacyjny można znaleźć na stronie www.fmlogistic.pl/Kariera/Aktualne-Oferty-Pracy.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę FM Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Mszczonowie przy ul. Tarczyńskiej 111a dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się