Oferta pracy

Inżynier ds. procesu produkcji

Bella Sp. z o.o. należąca do Grupy TZMOO firmie

  • Szosa Lubicka 157A, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Bella Sp. z o.o. należąca do Grupy TZMO

Szosa Lubicka 157A

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie i nadzór nad procesem produkcji,

  • analiza wskaźników technologiczno - produkcyjnych pod względem ich optymalizacji,

  • nadzór nad stanem technicznym maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • opracowywanie dokumentacji, aktualizacja dokumentacji, opracowywanie instrukcji,

  • szkolenie pracowników,

  • wspieranie służb utrzymania ruchu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, mechanika i budowa maszyn, zarządzanie i inżynieria produkcji, mechatronika lub pokrewne,

  • praktyczna znajomość i obsługa oprogramowania typu CAD 2d i 3d, Preferowane Autocad , Zwcad oraz Solidworks,

  • wiedza z zakresu organizacji procesu produkcji, eksploatacji maszyn oraz BHP

  • znajomość języka angielskiego (B2),

  • pomysłowość i innowacyjność,

  • wiedza z zakresu przepływów powietrza, filtracji powietrza, układów HVAC będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • bezpieczne warunki pracy,

  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,

  • przyjazną atmosferę,

  • współpracę z profesjonalistami,

  • obfitość w benefity (m.in.: ubezpieczenie zdrowotne OPTUS, dostęp do karnetu sportowego, oferta wypoczynkowa, III filar emerytalny, dofinansowanie przedszkoli, żłobków),

  • możliwość udziału w szkoleniach, awansu.

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy. Produkty TZMO SA powstają w oparciu o nowoczesne technologie dostępne na świecie.

Przewiń do profilu firmy