Oferta pracy

Inżynier ds. procesu produkcyjnego

BWI Poland Technologies

ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Kapitana Mieczysława Medweckiego 2

Balice (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i priorytetyzacja projektów

  • Definiowanie specyfikacji i wymagań dla procesu produkcyjnego

  • Zainicjowanie i/lub wykonanie analizy procesu np. PFMEA

  • Koordynowanie i wprowadzanie projektów dotyczących rozwoju procesu produkcyjnego

  • Prowadzenie dokumentacji inżynieryjnej (np., Diagram Przepływu Procesu)

  • Współpraca z konstruktorami we wczesnych etapach rozwoju wyrobu

  • Udział w opracowywaniu wycen, kosztów

  • Stosowanie zasad Lean Manufacturing do wszystkich aspektów procesu produkcyjnego, zapewniając jego wysoką jakość, bezpieczeństwo i wydajność

  • Współpraca z zakładem produkcyjnym w trakcie wdrażania procesu

Nasze wymagania

  • Tytuł magistra inżyniera

  • Doświadczenie w pracy w przemyśle samochodowym min. 1 rok.

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego (preferowany standard GD&T)

  • Znajomość podstaw Lean Manufacturing, ISO/TS 16949

  • Stosowanie w praktyce narzędzi SPC, MSA, Six Sigma w celu poprawy jakości produktu

  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole i pod presją czasu

  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów inżynierskich

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość MS Office

  • Dyspozycyjność – częste podróże służbowe krajowe oraz zagraniczne (ok. 30% czasu pracy): Luton (UK), Cheb (Czechy) i Krosno

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Szeroki wachlarz szkoleń (dofinansowanie nauki, studia podyplomowe, konferencje branżowe, certyfikacje)

  • Dodatkowy urlop okolicznościowy oraz stażowy

  • Opiekę medyczną dla pracownika i członków najbliższej rodziny

  • Różnorodny pakiet socjalny (Multisport, bony świąteczne)

  • Wsparcie pracowników w trudnych sytuacjach życiowych (możliwość uzyskania pożyczki pracowniczej na korzystnych warunkach)

  • Eventy specjalne (Dni Promocji Zdrowia, Dni Bezpiecznej Jazdy)

  • Przyjazna atmosfera pracy (najwyżej oceniany wskaźnik w wew. wynikach badań satysfakcji pracowników)

  • Dostęp do najnowszych technologii branży automotive

  • Ciekawe podróże służbowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • Multisport

Department of suspension systems before being part of a group of Delphi - the world's leading supplier of automotive technology, from 1 November 2009 is part of BWI's Group. Functioning since 2000 in Technical Centre in Krakow - a modern R & D center, we currently employ over 430 people. We design and implement the manufacture of passive and active suspensions for leading automobile manufacturers. Production and R & D centers belonging to the BWI Group are located among others in North America, Asia and Europe. In Krosno is our largest factory employing more than 1,200 employees.

Przewiń do profilu firmy