Ta oferta pracy jest nieaktualna od 131 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. Procesu Produkcyjnego

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BWI Group projektuje i wytwarza oryginalne części zawieszeń samochodowych dla czołowych producentów aut na całym świecie. W Polsce firma posiada dwa oddziały: Centrum Techniczne w Krakowie, będące nowoczesnym ośrodkiem badawczo-rozwojowym zatrudniającym ponad 400 osób oraz fabrykę amortyzatorów w Krośnie, największy zakład produkcyjny BWI, który zatrudnia ponad 1500 pracowników.

    W Centrum Technicznym w Krakowie poszukujemy osoby na stanowisko

    INŻYNIER DS. PROCESU PRODUKCYJNEGO
    Miejsce pracy: Kraków
    (ref. ME)

    Zadania:

    • Planowanie i priorytetyzacja projektów.
    • Definiowanie specyfikacji i wymagań dla procesu produkcyjnego (automatyzacji montażu)
    • Inicjowanie i/lub prowadzenie analiz procesu
    • Koordynowanie i wprowadzanie projektów dotyczących rozwoju procesu produkcyjnego.
    • Prowadzenie dokumentacji inżynieryjnej (np., Diagram Przepływu Procesu)
    • Współpraca z konstruktorami we wczesnych etapach rozwoju wyrobu
    • Udział w opracowywaniu wycen, kosztów

    Wymagania:

    • Tytuł inżyniera
    • Doświadczenie w pracy w przemyśle samochodowym min. 1 rok.
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego (preferowany standard GD&T)
    • Znajomość podstaw Lean Manufacturing, ISO/TS 16949
    • Stosowanie w praktyce narzędzi SPC, MSA, Six Sigma w celu poprawy jakości produktu.
    • Umiejętność efektywnej pracy w zespole i pod presją czasu
    • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów inżynierskich
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Dobra znajomość MS Office
    • Dyspozycyjność – częste podróże służbowe krajowe oraz zagraniczne (przede wszystkim Krosno ale mogą się zdarzyć :Czechy, Chiny, Meksyk)

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Doświadczenie w zakresie Inżynierii Procesu Produkcyjnego
    • Wiedza z zakresu obróbki cieplnej, spawania, zgrzewania lub automatyzacji procesów przemysłowych
    • Umiejętność programowania sterowników PLC i paneli operatorskich HMI marki Siemens i Allen-Bradley
    • Umiejętność modelowania detali w programach 3D (Solid Works)
    • Znajomość innego języka obcego

    W zamian za zaangażowanie firma oferuje ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku, kontakty ze światowym przemysłem motoryzacyjnym, możliwość interesujących wyjazdów służbowych, atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość dalszego doskonalenia zawodowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
    w języku polskim i angielskim na adres:

    BWI Poland Technologies – Centrum Techniczne,
    ul. Podgórki Tynieckie 2, 30-399 Kraków lub
    za pomocą przycisku APLIKUJ

    Prosimy o podanie symbolu referencyjnego w aplikacji.

    Jednocześnie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
    Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883).