Inżynier ds. procesu produkcyjnego

  • Niepołomice, małopolskie
  • Specjalista
  • 14.06.2018
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 14.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

    Aktualnie dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Niepołomice
    Nr ref.: IPP/06/2018/KRO

    Zadania:

    • Relokacja produkcji - linii i sprzętu
    • Zakupy sprzętu, narzędzi w zależności od zużycia
    • Dokonywanie zmian programowych w sterownikach PLC
    • Konfiguracja komponentów automatyki
    • Odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie procesów produkcyjnych
    • Odpowiedzialność za funkcjonalne, ergonomiczne
      i zgodne z przepisami BHP zaplanowanie i rozmieszczenie maszyn
    • Odpowiedzialność za poprawne opisanie procesu
      i przygotowanie instrukcji stanowiskowych
    • Wprowadzanie zmian inżynieryjnych oraz wspieranie wdrażania nowych produktów do produkcji seryjnej
    • Wprowadzanie i zarządzanie danymi inżynieryjnymi w systemie ERP
    • Modyfikacja i optymalizacja linii produkujących w celu usprawnienia jakości i produktywności
    • Opracowanie działań mających na celu usuwanie niezgodności, monitorowanie wdrożenia
      i efektywności
    • Wprowadzanie zmian usprawniających proces montażu

    Wymagania:

    • Min. 3-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie produkcyjnej
    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Znajomość sterowników przemysłowych Siemens S7 oraz umiejętność ich diagnostyki
    • Umiejętność diagnostyki oraz przeprowadzania napraw urządzeń i instalacji elektrycznych oraz automatyki przemysłowej
    • Podstawowa znajomość układów hydrauliki, pneumatyki i mechaniki
    • Aktualne uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego min. B2
    • Inicjatywa i umiejętność współpracy w zespole
    • Praktyczna znajomość PFMEA, 5S, Kaizen, Hoshin

    Oferujemy:

    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, pełny etat)
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet socjalny, opiekę medyczną
    Oferta dotyczy pracy stałej.

    POLEĆ OFERTĘ ZNAJOMYM!
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.