Logo Pracuj.pl

Inżynier ds. Procesu – Technolog

Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład w Bielsku BiałejO firmie

  • Bielsko-Biała
    Bielsko-Biała, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad optymalizacją procesu produkcyjnego,
  • Ciągłe ulepszanie w zakresie jakości oraz produktywności wydziału,
  • Wdrażanie oraz nadzór nad dokumentacją techniczną wydziału,
  • Wdrażanie do produkcji nowych referencji,
  • Zapewnienie jakości procesu technologicznego,
  • Prowadzenie analiz procesu produkcyjnego na podstawie czasu i metod produkcji,
  • Optymalizacja czasów procesów produkcyjnych,
  • Doskonalenie przepływu materiałów między procesami produkcyjnymi,
  • Tworzenie dokumentacji technologicznej,
  • Optymalizacja powierzchni linii produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • Około dwuletniego doświadczenia w pracy na pokrewnym stanowisku (najchętniej
  • w przemyśle motoryzacyjnym)
  • Wykształcenia wyższego technicznego – mile widziane,
  • Znajomości procesów produkcyjnych,
  • Znajomości zasad LEAN oraz norm systemu IATF,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • Zdolności organizacyjnych, inicjatywy i umiejętności współpracy,
  • Umiejętności planowania i realizowania działań.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji,
  • Stabilną i odpowiedzialną pracę,
  • Ubezpieczenie grupowe NW,
  • Pakiet socjalny, Karta Multisport,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz przyjazną atmosferę.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie

Inżynier ds. Procesu – Technolog, Bielsko-Biała