Inżynier ds. Procesu Tłoczenia i Narzędzi

Goldman Recruitment

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, producenta systemów filtrujących, poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera ds. Procesu Tłoczenia i Narzędzi.

Twój zakres obowiązków

  • opracowanie i koordynacja procesu wytłaczania oraz wykrywania nowych produktów (prototypowych i seryjnych),

  • utrzymanie poziomu scrapu procesu tłoczenia w celu (dla obszaru prototypowego),

  • wsparcie procesu tworzenia prototypów zgodnie z harmonogramem czasowym,

  • wsparcie działu inżynieryjnego poprzez analizę techniczną projektów rozwojowych/produkcyjnych,

  • praca zgodnie ze standardami procesu wytłaczania UFI, matrycą narzędzi do stemplowania P-Y,

  • wsparcie działu Utrzymania Ruchu w pracach konserwacyjnych.

Wymagania pracodawcy

  • znajomość programów do projektowania CAD (Solidworks, Catia, Creo),

  • znajomość zasad pomiaru 3D (raporty CMM),

  • znajomość standardów motoryzacyjnych (IAIG, VDA),

  • znajomość zarządzania projektami (APQP),

  • znajomość wymagań norm ISO 9001 i IATF 16949, znajomość wymagań ISO 14001 i ISO 45001,

  • podstawowa wiedza na temat technologii stopów aluminium,

  • wykształcenie wyższe, techniczne,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2-3 lata.

Pracodawca oferuje

  • pracę w międzynarodowej firmie i środowisku,

  • dodatkowe benefity (opieka medyczna, ubezpieczenie, PPK),

  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach,

  • możliwość podejmowania decyzji,

  • dużą odpowiedzialność na stanowisku.

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

Przewiń do profilu firmy