Oferta pracy

Inżynier ds. produkcji

NARA BATTERY ENGINEERING POLAND O firmie

NARA BATTERY ENGINEERING POLAND

Logistyczna 8

Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

NARA Battery Engineering Poland Sp. z o.o. to firma produkcyjna, która dostarcza komponenty do samochodów elektrycznych różnych marek. W związku z realizacją nowych projektów, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Inżynier ds. produkcjiNumer ref.: Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Twoje Zadania:

  • Raportowanie i weryfikacja wyników produkcyjnych,
  • Kontrola nad dokumentacją procesu produkcji, tworzenie instrukcji, aktualizacja, standaryzacja,
  • Nadzór nad 5S w obszarze produkcji,
  • Identyfikacja problemów i wdrażanie akcji korygujących.

Nasze Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, w środowisku produkcyjnym,
  • Znajomość organizowania procesu produkcji,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację i przygotowywanie dokumentacji,
  • Umiejętność samodzielnego wyciągania wniosków oraz pracy pod presją czasu i wyniku,
  • Mile widziane doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • Samodzielność, inicjatywa, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Możliwość długoterminowej współpracy
  • Naukę i podnoszenie kwalifikacji zawodowych, w branży automotive
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij CV klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji, na stanowisko Inżynier ds. produkcji, prowadzonym przez NARA Battery Engineering Poland Sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem/am poinformowany/na o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawienia, a także o prawe wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy