Oferta pracy

Inżynier ds. Produkcji

Guardian Industries

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie prawidłowego działania linii produkcyjnej szkła płaskiego.

  • Udział w rekrutacji i szkoleniu operatorów.

  • Usprawnienie procesu produkcyjnego przy użyciu nowoczesnych metod i narzędzi oraz utrzymanie odpowiedniej jakości.

  • Tworzenie dokumentacji produkcyjnej, specyfikacji i standardów.

  • Działanie zgodnie z kulturą firmy.

  • Wdrażanie rozwiązań optymalizujących i zwiększających efektywność procesów technologicznych.

  • Współpraca z działem produkcji, sprzedaży, jakości.

  • Współpraca z dostawcami surowców.

  • Raportowanie efektywności wdrażanych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • Preferowane wyższe wykształcenie techniczne, (technologia szkła lub pokrewne).

  • Znajomość technologii szkła.

  • Doświadczenie jako technolog / inżynier procesu (preferowane: produkcja szkła).

  • Dobra znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.

  • Znajomość procesów produkcyjnych.

  • Wiedza w zakresie surowców oraz chemii szkła.

  • Znajomość nowoczesnych narzędzi i metod zarządzania produkcją i jakością.

  • Wysoki stopień świadomości bezpieczeństwa i zrozumienia zasad i przepisów bezpieczeństwa.

  • Bardzo dobra znajomość MS Office.

To oferujemy

  • Ciekawą i wymagającą dużego zaangażowania pracę w międzynarodowym środowisku.

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

  • Pakiet benefitów.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Stabilne warunki zatrudnienia.

Guardian Częstochowa Sp. z o.o. to międzynarodowa firma produkcyjna, należąca do grupy Guardian – jednego z największych na świecie producentów szkła płaskiego i przetworzonego.Jesteśmy nowoczesną, stabilną i prężnie rozwijającą się organizacją. Łączymy środowisko międzynarodowej korporacji z potrzebami i wyzwaniami rynku lokalnego. Nasz zespół tworzą ludzie dynamiczni i ambitni, realizujący swoje zadania z pasją. Obecnie ze względu na ciągły rozwój spółki, poszukujemy osób, które dołączą do naszego zespołu. Zatrudniamy osoby z doświadczeniem, ale otwarci jesteśmy także na osoby młode, będące na początku swojej drogi zawodowej.

Przewiń do profilu firmy