Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier ds. Produkcji

Sulzer Turbo Services Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Mełgiewska 76H, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Sulzer Turbo Services Poland Sp. z o.o.

Mełgiewska 76H

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Przez pierwszy okres 6 miesięcy – praktyka na warsztacie i w kontroli jakości

  • Wykonywanie oraz modyfikowanie dokumentacji rysunkowej

  • Projektowanie procesów technologicznych i nadzór nad realizacją projektów

  • Prowadzenie dokumentacji inżynieryjnej

  • Udział w opracowywaniu wyceny kosztów

  • Analiza badań i pomiarów w celu sprawnego funkcjonowania produktu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe mgr inż. mechanik (mechanika, inżynieria materiałowa lub pokrewny)

  • Dobra znajomość języka angielskiego - ze względu na międzynarodowe środowisko pracy

  • Znajomość AUTO CAD lub innych programów CAD, dobra wyobraźnia przestrzenna,

  • Umiejętność wykonywania podstawowych obliczeń wytrzymałościowych,

  • Sumienność, rzetelność, uczciwość, samodzielność

  • Umiejętność samodzielnej realizacji projektów pod względem technicznym i organizacyjnym,

  • Minimum dobre oceny z egzaminów i zaliczeń przedmiotów technicznych,

  • Gotowość do zagranicznych i krajowych wyjazdów służbowych w związku z prowadzonymi projektami

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Mozliwość rozwoju zawodowego (specjalistyczne szkolenia)

  • Okresowe delegowania do pracy za granicą

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę

  • Pakiet medyczny, karta Multisport, ZFŚS

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Sulzer Turbo Services Poland Sp. z o.o. należąca do międzynarodowej korporacji z branży technicznej, specjalizująca się w kompleksowym serwisie turbozespołów.

Przewiń do profilu firmy

Aplikację w sprawie pracy (C.V. i list motywacyjny) należy składać w siedzibie firmy:

SULZER TURBO SERVICES POLAND Sp. z o.o., ul. Mełgiewska 76A, 20- 234 LUBLIN

lub za pomocą przycisku "APLIKUJ"