Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. Produkcji

  • Lublin, lubelskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Sulzer Turbo Services Poland Sp. z o.o. należąca do międzynarodowej korporacji z branży technicznej z główną siedzibą w Szwajcarii, specjalizująca się w kompleksowym serwisie turbozespołów, do oddziału w Lublinie poszukuje osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Lublin

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe inż. mechanik – inżynieria materiałowa, mechanika i budowa maszyn,
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - ze względu na międzynarodowe środowisko pracy
    • Znajomość programów CAD 2d i 3d – mile widziane
    • Umiejętność samodzielnej realizacji zadań pod względem technicznym i organizacyjnym
    • Gotowość do zagranicznych i krajowych wyjazdów służbowych w związku z prowadzonymi projektami
    • Sumienność, rzetelność, uczciwość, samodzielność

    Zakres obowiązków:

    • Projektowanie procesów technologicznych i nadzór nad realizacją projektów
    • Wykonywanie oraz modyfikowanie dokumentacji rysunkowej
    • Prowadzenie dokumentacji inżynieryjnej
    • Analiza badań i pomiarów w celu sprawnego funkcjonowania produktu
    • Transfer i wprowadzanie do produkcji nowych procesów technologicznych
    • Nadzór i udoskonalanie funkcjonujących procesów technologicznych
    • Prowadzenie dokumentacji inżynieryjnej, opracowywanie procedur
    • Udział w opracowywaniu wyceny kosztów i planowaniu

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • Specjalistyczne szkolenia w kraju i zagranicą
    • Samodzielność w działaniu
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz potrzebne narzędzia pracy

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych klikając w przycisk Aplikuj.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sulzer Turbo Services Poland Sp. z o.o., ul. Mełgiewska 76A, 20-234 Lublin, adres e-mail: [email protected]

    Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody i przetwarzane będą do momentu zakończenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko.

    Pani/Pana dane osobowe mogą zostać powierzone dostawcom systemów IT, firmom konsultingowym i doradczym, firmom zajmującym się niszczeniem dokumentacji oraz firmom wspierającym proces rekrutacji z którymi współpracuje Administrator i mogą zostać udostępnione upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;

    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest warunkiem niezbędnym do uczestnictwa w procesie rekrutacji, a konsekwencją ich nie podania będzie brak możliwości uczestnictwa w procesie rekrutacji.