Ta oferta pracy jest nieaktualna od 92 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. Produktu

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BWI Group projektuje i wytwarza oryginalne części zawieszeń samochodowych dla czołowych producentów aut na całym świecie. W Polsce firma posiada dwa oddziały: Centrum Techniczne w Krakowie, będące nowoczesnym ośrodkiem badawczo-rozwojowym zatrudniającym ponad 400 osób oraz fabrykę amortyzatorów w Krośnie, największy zakład produkcyjny BWI, który zatrudnia ponad 1500 pracowników.

    W Centrum Technicznym w Krakowie poszukujemy osoby na stanowisko

    Miejsce pracy: Kraków
    (ref. NVH)

    Zadania:

    • Planowanie pracy i ustalanie priorytetów w zakresie prowadzonego projektu (badawczo-rozwojowego lub na zlecenie klienta)
    • Realizacja projektu według ustalonego harmonogramu
    • Definiowanie testów i kryteriów dla hałasu amortyzatorów
    • Zlecanie pomiarów, analiza danych i rozwiązywanie problemów technicznych związanych z hałasem amortyzatorów
    • Wykonywanie/współudział w drogowych testach i pomiarach hałasu amortyzatorów
    • Proponowanie nowych rozwiązań związanych z redukcją hałasu amortyzatorów
    • Kontrola nad dokumentacja pomiarową i tworzenie raportów
    • Pogłębianie wiedzy z zakresu nowych technologii związanych z zakresem obowiązków
    • Inicjowanie i/lub wykonanie wszystkich niezbędnych badań w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania produktu: analiza tolerancji, wytrzymałości statycznej i zmęczeniowej produktu, metoda elementów skończonych, analiza modalna itp.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek - Mechanika
    • Doświadczenie w branży automotive
    • Znajomość podstawowych zagadnień dotyczących akustyki i drgań
    • Znajomość technik i systemów pomiarowych, w szczególności do pomiarów i analizy sygnałów i drgań
    • Wysokie zdolności analityczne i kreatywność w rozwiązywaniu problemów technicznych
    • Znajomość technik rozwiązywania problemów technicznych (Problem Solving)
    • Obsługa MS Office
    • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie
    • Zdolność do pracy w zespole i wysoki poziom motywacji własnej

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Znajomość oprogramowania CAE
    • Znajomość innych języków – niemieckiego, francuskiego
    • Dyspozycyjność
    • Mobilność
    • Doświadczenie w inżynierii produktu

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim lub angielskim na adres:

    BWI Poland Technologies – Centrum Techniczne,
    ul. Podgórki Tynieckie 2, 30-399 Kraków
    lub za pomocą przycisku APLIKUJ

    Prosimy o podanie symbolu referencyjnego w aplikacji.

    Jednocześnie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
    Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883).