Oferta pracy

Inżynier ds. Projektów

Work Service S.A.O firmie

  • Dębica, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

Numer ref.: IP/RZE/2020/11/60

Twoje obowiązki:

  • Analiza projektu wykonawczego
  • Instalacja i uruchomienie linii, maszyn i procesów produkcyjnych
  • Rozwiązywanie problemów technicznych oraz współpraca z działem technologicznym

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku inżynier projektu, menedżer projektu lub koordynator procesu
  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Komunikatywna znajomość języka ukraińskiego i angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Gotowość do pracy w delegacji

Współpraca:

  • Godzinowa stawka projektowa + dodatek dniówkowy za obecność przy projekcie w Nysie
  • Komputer
  • Telefon komórkowy
  • Samochód służbowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy