Ta oferta pracy jest nieaktualna od 35 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. Projektów Inwestycyjnych (M/f) - Branża Fmcg

  • Mazowieckie, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-06-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Inżynier ds. Projektów Inwestycyjnych (m/f) - branża FMCG

    Mazowieckie 29090/001

    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową realizację projektów inwestycyjnych w kilku zakładach produkcyjnych - od momentu wdrożenia poprzez implementację.

    Informacje o kliencie

    Naszym klientem jest międzynarodowa firma z sektora FMCG, która należy do międzynarodowej grupy. Organizacja posiada kilka zakładów produkcyjnych w Polsce oraz jest wiodącym producentem żywności na rynku Europejskim.
    W związku z planowanymi inwestycjami oraz rozbudową zakładów produkcyjnych poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera ds. Projektów Inwestycyjnych.

    Opis stanowiska

    • Opracowywanie planów realizacji projektów oraz ich prowadzenie
    • Budowanie oraz zarządzanie zespołami projektowymi
    • Koordynowanie dokumentacji technicznej związanej z projektami
    • Opracowywanie rozwiązań technicznych zapewniających optymalną funkcjonalność i wydajność biznesową
    • Instalowanie, modernizacje oraz uruchamianie nowych linii produkcyjnych
    • Odpowiedzialność za terminowość, budżet oraz jakość realizowanych projektów

    Profil kandydata

    • Wyższe wykształcenie techniczne - preferowane chemia procesowa, automatyka lub elektrotechnika
    • Minimum 3 lat praktycznego doświadczenia w pracy w zakresie prowadzenia kompleksowych projektów inwestycyjnych
    • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy w środowisku produkcyjnym w branży FMCG
    • Elastyczność oraz mobilność w zakresie podróży służbowej
    • Biegła znajomość języka angielskiego

    Oferujemy

    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego
    • Bogaty pakiet benefitów dodatkowych
    • Możliwości rozwoju wewnątrz organizacji
    • Współpraca z międzynarodową kadrą menadżerską

    About Michael Page

    Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world’s top employers.

    Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we’ve been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

    Find out more about Michael Page